Aanspreekpunt Commissies

Onderstaand staan van elke commissie binnen Vitesse’22 de namen van de voorzitters, alsmede het bestuurslid dat als aanspreekpunt dient voor de betreffende commissie.

Bestuur:

Hans Kaandorp, voorzitter
Jeroen Tromp, vice-voorzitter
Frank Veldt, penningmeester
Fons Lute, secretaris
Roy Vliese, bestuurslid
Hans de Zeeuw, bestuurslid

Blauw-Zwart:

Henny Reijnders, voorzitter
Hans Kaandorp, bestuur

Financiele commissie:

  • Budgetronde
  • Kascommissie
  • Entreegelden
  • Contact belastingdienst
  • Contact bedrijfsvereniging

Henny Reijnders, voorzitter
Frank Veldt, bestuur

Gebouwen en Terreinen commissie:

  • Lijnen
  • Schoonmaak

Kees de Groot, voorzitter
Jeroen Tromp, bestuur

Honk en Softbal:

Johan Reurts, voorzitter
Hans de Zeeuw, bestuur

Jeugdcommissie:

  • jongens
  • meiden
  • toernooicommissie uit/thuis
  • evenementen

Jan Jansen, voorzitter
Roy Vliese, bestuur

Kantine commissie:

Rene Lute, commissielid
Hans de Zeeuw, bestuur

Materiaal commissie:

Klaas Mantel, voorzitter
Fons Lute, bestuur

Multifunctionele accomodatie:

Gerard Boeters / Cees Huisman, voorzitter
Roy Vliese, bestuur

PR/Sponsorcommissie:

Hans Touber, lid
Joop Hollenberg, lid
Roy Vliese, bestuur

Secretariaat commissie:

  • ledenadministrtie
  • wedstrijdsecretariaat
  • scheidsrechters
  • afgelastingen / consul
  • speaker
  • notuliste

Nick van der Himst, voorzitter
Fons Lute, bestuur

Seniorencommissie:

Dennis Zonneveld, lid
Marcel Krimp, lid
Jacob Stuifbergen, lid
Denise Brakenhoff, lid
Hans de Zeeuw, bestuur

Spelersraad:

Kevin Klaver / Jort Kaandorp, voorzitter
Hans Kaandorp, bestuur

Technische commissie:

Vacant, voorzitter
Hans Kaandorp / Bert van Wijk, bestuur

Veilingcommissie:

Jan Oldenhove / Ronald Stam, voorzitter
Frank Veldt, bestuur

Vrijwilligerscommissie:

Jeroen Tromp, bestuur

 

Uitgelicht bericht

Klik op één van onderstaande links voor informatie.

Lid worden van Vitesse’22

Betaling lidmaatschap

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 MO13-1 - ADO 20 MO13-2
19 Okt
10:00
Vitesse 22 JO10-4 - Vitesse 22 JO10-5
19 Okt
10:00
Velsen Rkvv JO13-1 - Vitesse 22 JO13-1
19 Okt
11:30
Vitesse 22 JO17-1 - Zaandijk JO17-1
19 Okt
12:00