Evenementencommissie

De evenementencommissie zorgt voor de activiteiten buiten de voetbal om, het jaarlijkse Sinterklaasfeest voor de mini’s en F-jeugd, Kerstfeest voor de E jeugd, Lasergamen voor de C-jeugd, het Kampeerweekend, Paintballen voor de A-en B-jeugd, Casinoavond voor de D-jeugd.

 

Evenementencommissie

Wij zijn op zoek naar een aantal enthousiaste ouders die het leuk vinden om bij de evenementen commissie te komen.

Wij organiseren voor alle jeugd tal van activiteiten zoals het Pepernoten toernooi, Kerstfeest, Casinoavond, Paintball, Karten, Kamperen D-en E jeugd.

Binnen de commissie zijn de taken verdeeld zodat je niet alle activiteiten hoeft voor te bereiden en te ondersteunen op de dag zelf.

Wij komen een paar keer per voetbalseizoen bij elkaar om alles even kort door te spreken.

Het is een gezellige en enthousiaste club dus kom er gewoon ook gezellig bij!

Alle leden van de evenementencommissie zijn te bereiken via het algemene e-mailadres: evenementen-commissie@vitesse22.nl.

Commissieleden

Myrna Lute
Soenita Anroedh Tewarie
Bianca Hollenberg
Karin Groen

Vrijwilligerstaken

Er zijn geen taken vanuit deze commissie bekend.

Uitgelicht bericht

Hierbij nodigt het bestuur alle leden, spelend of niet spelend, ereleden, leden van verdienste, ouders van jeugdleden, trainers, leiders en vrijwilligers van harte uit om aanwezig te zijn op de Algemene Ledenvergadering op maandag 6 november 2017 om 20:00 uur. Deze wordt gehouden in kantine De Treffer op Sportpark de Puikman.

Programma:

20:00           Inloop en tekenen van de presentielijst

20:10            Start ALV

21:30            Napraten

Agenda:

  1. 1. Opening
  2. 2. Ingekomen stukken en mededelingen
  3. 3. Vaststellen notulen van de ALV van 7 november 2016
  4. 4. Jaarverslag bestuur en commissies
  5. 5. Verslag financiële commissie
  6. 6. Verslag kascommissie
  7. 7. Vaststellen begroting seizoen 2017-2018
  8. 8. Benoeming erelid, lid van verdienste en vrijwilliger van het jaar
  9. 9. Rondvraag
  10. 10. Sluiting

Uitslagen

Vitesse 22 2 - Spirit 30 (SC) 2
2 - 3
Vitesse 22 3 - FC Uitgeest 3
4 - 2
Vitesse 22 5 - Meervogels 31 3
2 - 4
Vitesse 22 VR1 - Overbos sv. VR3
1 - 1
Vitesse 22 6 - HYS 6
8 - 1
OFC JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
4 - 3
Vrone 7 - Vitesse 22 9
5 - 3
LSVV VR2 - Vitesse 22 VR2
6 - 0

Programma

Vitesse 22 JO15-3 - ADO '20 JO15-5
17 Okt
19:00
Vitesse 22 JO15-2 - Limmen JO15-2
18 Okt
18:30
Egmondia MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
18 Okt
19:00
Vitesse 22 JO19-2 - Limmen JO19-3
18 Okt
20:00