Nieuwsbericht

Het seizoen gaat weer beginnen en de selectie teams zijn al weer begonnen met trainen. Vanaf 17 augustus beginnen de trainingen weer voor alle teams en het schema ziet er als volgt uit:

De E en F pupillen trainen op maandag en woensdag van 16.30 tot 17.45
De E en F pupillen staan op de maandag onder leiding van Guido Licastro samen met zijn (hulp)trainers.
De E en F pupillen staan op de woensdag onder leiding van Pim Boersen samen met zijn (hulp)trainers.

De D pupillen trainen van 17.45 tot 19.15 op de maandag en woensdag
Hoofdtrainer bij de D is Marco Schuitman die tevens trainer is van de D4(onder 12).
Trainer van de D1 is Jerry de Koning.

De C junioren trainen op de maandag en woensdag van 19.15 tot 20.30
Hoofdtrainer is Jeroen Smit.

De B junioren trainen op de dinsdag en donderdag
Hoofdtrainer is Jacob Stuifbergen
De B3-4 trainen op de dinsdag van 17.30 tot 18.30
De B1-2 trainen op de dinsdag van 18.30 tot 20.00
Op donderdag trainen de B1-2-3-4 van 18.30 tot 19.30 (20.00 selectie!)

De A junioren trainen op de dinsdag en vrijdag van 18.30 tot 20.00
Hoofdtrainer is Guido Licastro

Heel veel plezier en succes gewenst in het nieuwe seizoen.

Jeroen Smit
Hoofdjeugdopleiding Vitesse’22

Klik hier voor het complete schema.

Uitgelicht bericht

Update 25 september 2021

Corona beleid Vitesse’22

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

ALGEMEEN

SPORTERS

  • Er zijn geen beperkingen tijdens het sporten zelf
  • Kleedkamers zijn open voor gebruik

KANTINE EN TERRAS

  • Geen beperking voor afhalen van eten en drinken in de kantine en bij terrasgebruik
  • Voor zittend eten en drinken in de kantine is een coronatoegangsbewijs vereist voor personen ouder dan 13 jaar
  • Kantine en terras sluiten uiterlijk om 24.00 uur

VERVOER UITWEDSTRIJDEN

  • wanneer er vanwege sportactiviteiten personen uit meerdere huishoudens in dezelfde auto zitten dragen personen vanaf 13 jaar een mondkapje;

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

RKDES 2 - Vitesse 22 3
28 Okt
20:00
Vitesse 22 JO9-4 - Velsenoord FC JO9-1
30 Okt
8:30
Vitesse 22 MO8-1 - TOB Rksv JO8-1
30 Okt
8:30
Vitesse 22 JO8-2 - Nieuw West United SV JO8-1
30 Okt
8:30