Nieuwsbericht

(voorlopige) Indeling F pupillen seizoen 2015-2016 

Wijzigingen 12-08-2015

Onderstaande betreft voorlopige indelingen, wijzigingen zijn altijd nog mogelijk.

Vanuit de F2 zullen één of twee spelers worden toegevoegd aan de F1 aan het begin van het seizoen. Een tweetal meisjes is toegevoegd aan de F4. Voor de overige F-meisjes wordt nog gekeken waar zij zullen trainen en kunnen meevoetballen.

F1
Stijn Bakker
Thijs van Egmond
Douwe Göbel
Duuk Hes
Toby Jefferies
Mees Kroes
Thijs Sprenkeling

F2
Hessel Bakkum
Tije Beentjes
Dominic Chovet
Hidde Deuling
Aaron Lute
Brent Scholtens
Pim Schootemeijer
Thomas Sint
Leon Thomasse
Jelle van der Vlist

F3
Kimon Bijl
Bram Beentjes
Stijn Boersma
Enzo Figelet
Flip Groentjes
Teun Jonker
Jens Koning
Cas Nijssen
Mees Vessies
Tjalling van der Vlist

F4
Doutzen van der Veen
Fay Bakker
Koen Beentjes
Julian van den Booren
Bart Gischler
Bart Glorie
Dean Horrocks
Rijk Huisman
Yorick Reuvekamp
Binc Swart
Jonas Voebel

F5
Maxim Chovet
Lucas Euverman
Jim Glandorf
Mika Horn
Jesse Molenaar
Bas Nijnzink
Art Roos
Dilano Sprenkeling
Jesper Toepoel
Sepp Waagemans
Math de Waard

Uitgelicht bericht

Corona beleid Vitesse’22

29 augustus 2020

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

  • De richtlijnen van NOC*NSF zijn van toepassing – zie https://nocnsf.nl/sportprotocol
  • Volwassenen houden overal 1,5 meter afstand
  • Voor de veldindeling: kijk op https://www.vitesse22.nl/programma/
  • Kleedkamers mogen worden gebruikt en spelers mogen douchen – echter:
    • niet meer dan 8 volwassenen tegelijk in 1 kleedkamer
    • omkleden en douchen vindt plaats in 2 shifts; de leider regelt dit
  • In de kleedkamers komen alleen leiders en begeleiders – géén andere ouders
  • De kantine is open; men mag die alleen gebruiken via zitplaatsen
  • Volg de looproute in de kantine en gebruik de QR code bij de ingang voor het in- en uitchecken in de kantine
  • Hoest of nies je vaak, heb je ernstige hoofdpijn of je koorts? ga dan naar huis
  • Geef elkaar de ruimte!

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 JO8-4 - ODIN 59 JO8-5
26 Sep
8:30
Vitesse 22 JO8-2 - FC Uitgeest JO8-3
26 Sep
8:30
ODIN 59 JO8-3 - Vitesse 22 JO8-3
26 Sep
8:30
Vitesse 22 JO9-2 - WSV 1930 JO9-1
26 Sep
8:30