Nieuwsbericht

(voorlopige) Indeling F pupillen seizoen 2015-2016 

Wijzigingen 12-08-2015

Onderstaande betreft voorlopige indelingen, wijzigingen zijn altijd nog mogelijk.

Vanuit de F2 zullen één of twee spelers worden toegevoegd aan de F1 aan het begin van het seizoen. Een tweetal meisjes is toegevoegd aan de F4. Voor de overige F-meisjes wordt nog gekeken waar zij zullen trainen en kunnen meevoetballen.

F1
Stijn Bakker
Thijs van Egmond
Douwe Göbel
Duuk Hes
Toby Jefferies
Mees Kroes
Thijs Sprenkeling

F2
Hessel Bakkum
Tije Beentjes
Dominic Chovet
Hidde Deuling
Aaron Lute
Brent Scholtens
Pim Schootemeijer
Thomas Sint
Leon Thomasse
Jelle van der Vlist

F3
Kimon Bijl
Bram Beentjes
Stijn Boersma
Enzo Figelet
Flip Groentjes
Teun Jonker
Jens Koning
Cas Nijssen
Mees Vessies
Tjalling van der Vlist

F4
Doutzen van der Veen
Fay Bakker
Koen Beentjes
Julian van den Booren
Bart Gischler
Bart Glorie
Dean Horrocks
Rijk Huisman
Yorick Reuvekamp
Binc Swart
Jonas Voebel

F5
Maxim Chovet
Lucas Euverman
Jim Glandorf
Mika Horn
Jesse Molenaar
Bas Nijnzink
Art Roos
Dilano Sprenkeling
Jesper Toepoel
Sepp Waagemans
Math de Waard

Uitgelicht bericht

Beste leden, sponsors, ouders en ex-leden,

De landelijk van kracht geworden maatregelen om de verspreiding van het coronavirus geven nog geen mogelijkheid om de veiling door te laten gaan. Binnenkort komen wij weer bij elkaar om een nieuwe datum te bespreken. Deze zullen wij dan zo spoedig mogelijk communiceren.

Met sportieve groet,

Het Bestuur

——————–

Klik op de link om de kavels van dit jaar alvast te bekijken zodat je op de hoogte bent en tijdens de veiling avond een bod kan uitbrengen.

Kavels 2020

 

Beste sportvrienden,

Vrijdagavond 27 maart 15 mei vindt de jaarlijkse clubveiling plaats. Vanaf 20.00 uur trappen de veilingmeesters af om fantastische kavels te veilen.

Heb je zin in een spetterende avond en bied je mee om de opbrengst voor onze vereniging zo hoog mogelijk te maken?

Iedereen is van harte welkom, dus zet de datum in je agenda. We houden je via onze website…

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Kolping Boys JO12-3 - Vitesse 22 JO12-2
6 Jun
0:00
Vitesse 22 JO11-2 - Castricum FC JO11-2
6 Jun
0:00
Vitesse 22 JO11-1 - Fortuna Wormerveer sv JO11-2
6 Jun
0:00
Bloemendaal JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
6 Jun
0:00