Nieuwsbericht

(voorlopige) Indeling F pupillen seizoen 2015-2016 

Wijzigingen 12-08-2015

Onderstaande betreft voorlopige indelingen, wijzigingen zijn altijd nog mogelijk.

Vanuit de F2 zullen één of twee spelers worden toegevoegd aan de F1 aan het begin van het seizoen. Een tweetal meisjes is toegevoegd aan de F4. Voor de overige F-meisjes wordt nog gekeken waar zij zullen trainen en kunnen meevoetballen.

F1
Stijn Bakker
Thijs van Egmond
Douwe Göbel
Duuk Hes
Toby Jefferies
Mees Kroes
Thijs Sprenkeling

F2
Hessel Bakkum
Tije Beentjes
Dominic Chovet
Hidde Deuling
Aaron Lute
Brent Scholtens
Pim Schootemeijer
Thomas Sint
Leon Thomasse
Jelle van der Vlist

F3
Kimon Bijl
Bram Beentjes
Stijn Boersma
Enzo Figelet
Flip Groentjes
Teun Jonker
Jens Koning
Cas Nijssen
Mees Vessies
Tjalling van der Vlist

F4
Doutzen van der Veen
Fay Bakker
Koen Beentjes
Julian van den Booren
Bart Gischler
Bart Glorie
Dean Horrocks
Rijk Huisman
Yorick Reuvekamp
Binc Swart
Jonas Voebel

F5
Maxim Chovet
Lucas Euverman
Jim Glandorf
Mika Horn
Jesse Molenaar
Bas Nijnzink
Art Roos
Dilano Sprenkeling
Jesper Toepoel
Sepp Waagemans
Math de Waard

Uitgelicht bericht

Update 5 juni 2021

Corona beleid Vitesse’22

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

ALGEMEEN

SPORTERS

  • Voor jeugdleden tot 18 jaar gelden geen beperkingen. Wedstrijden zijn toegestaan.
  • Leden van 18 jaar en ouder mogen op het sportcomplex onbeperkt trainen en alleen onderlinge wedstrijden zijn toegestaan
  • Buiten spelsituaties houden sporter van 18 jaar en ouder 1,5 meter afstand
  • (Onderlinge) wedstrijden worden vooraf gereserveerd bij de wedstrijdsecretaris via wedstrijdsecretariaat@vitesse22.nl
  • Kleedkamers zijn open
  • In binnenruimten is het dragen van mondkapjes verplicht vanaf 13 jaar

KANTINE EN TERRAS

  • De kantine en terras mogen open tot 22.00 uur; maximaal 50 personen elk
  • Reserveren, registratie en gezondheidscheck is verplicht
  • Reserveren kan…

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 trim daames - Training
5 Aug
20:00
HGAD - Training
8 Aug
9:00
VVW 1 - Vitesse 22 1
8 Aug
14:00
ADO 20 JO14-1 - Vitesse 22 JO14-1
14 Aug
11:00