Nieuwsbericht
Heel Vitesse Bakt
Zaterdag 11 juni was het zover, vele evenementen die als kavel tijdens de afgelopen Vitesse Club Veiling waren gekocht werden deze dag gehouden. Zo waren er De Motordag, Het Mountainbiken, Voetgolf door Castricum en het nu al beroemde Heel Vitesse Bakt.
Om half 1 werden de deelnemers van deze laatste kavel verwacht in de kantine. zij werden welkom geheten door 4 top bakkers. Ben Kuilman Ber Brakenhoff Jeroen Smit en Dennis. Na een uitleg hoe het beslag te maken gingen de deelnemers aan de gang. De spullen lagen allemaal klaar op de tafels zoals: eieren, meel en suikers. De deelnemers konden zo doorgaan met het bijgevoegde recept.
Nadat het beslag klaar was, ging dit in de vorm enige tijd de oven in. De deelnemers konden nu verder met het bedenken van de vulling en wat voor een decoratie wil ik. Er was heel veel keus: vers fruit, chocolade, marsepein, room, slagroom, jam.
Het eind resultaat mag er wezen. De top bakkers hebben alle taarten beoordeeld en een top 3 samen gesteld. Dit jaar ging de eerste prijs naar Mieke Rouw en haar dochter.
Alle ingrediënten en spullen zijn gesponsord door onze hoofdsponsor “de Roset”.
Aan het eind van de middag kwamen alle deelnemers van alle evenementen bij elkaar op de Puikman en werd de leuke dag afgesloten met een gezamelijk bbq.
Uitgelicht bericht
Overzicht Puikman