Nieuwsbericht

Eindelijk kunnen wij de indelingen bekend maken van de dames en de meisjes.

Omdat de KNVB pas vorige week enkele dispensatieverzoeken heeft afgekeurd; kunnen wij helaas geen meisjes-B elftal inschrijven. In overleg met alle betrokkenen (coördinator, trainer en leider) is besproken om dit team als een meisjes-A elftal in te schrijven in de zondagcompetitie.

Voor de D-meisjes is in verband met de aantallen besloten om een 11-tal in te schrijven en om een 7-tal in te schrijven.

Er kan op dit moment helaas nog geen F-meisjesteam worden geformeerd. Wij streven ernaar dit bij de 2e competitiehelft alsnog te doen. Een tweetal F-meisjes is (op eigen verzoek) ingedeeld bij de F-jongens. Voor de overige F-meisjes wordt nog gekeken waar zij kunnen meetrainen en waar zij kunnen meevoetballen.

Over de aanvang van de trainingen worden jullie spoedig geïnformeerd door de coördinator.

Het Jeugdbestuur
————-

(voorlopige) Indeling dames seizoen 2015-2016
Onderstaande betreft voorlopige indelingen, wijzigingen zijn altijd nog mogelijk. 

Dames:
Wendy Admiraal
Esther de Boer
Denise Brakenhoff
Sharon Brakenhoff
Bonny Brakenhoff
Danielle Groen
Laura Groen
Amée Hurkmans
Maaike Kool
Anne Laan
Yoekie Luijckx
Nina Merkx
Pita Mol
Myrthe Nanne
Iris Rouw
Suus van Schagen
Marlies Schoon
Eline van der Voort
Katinka Walet
————-

(voorlopige) Indeling A meisjes seizoen 2015-2016
Nadat een aantal dispensatieverzoeken door de KNVB werd afgewezen; bleek het helaas niet mogelijk om een meisjes B elftal in te schrijven. Daarom is na (spoed)overleg met alle betrokkenen besloten om dit elftal in te schrijven in de (zondag) A competitie. 

Meisjes A:
Laura Baltus
Patrice Brakenhoff
Giada Brenna
Merel Groen
Eefje Hurkmans
Jessenia Jong
Kootje Limmen
Anouk Poggio
Lisa van der Schoor
Cindy Strijbis
Ines Trujillo
Caya van Vliet
Djoeke Westerman
Mirthe Zaal
————-

(voorlopige) Indeling C meisjes seizoen 2015-2016
Onderstaande betreft voorlopige indelingen, wijzigingen zijn altijd nog mogelijk. 

Meisjes C:
Solia Klijn
Merel van der Kolk
Nienke Kortekaas
Maaike Krom
Isa Lieuwes
Nomi Nieuwenhuizen
Floore Ridderhof
Belle Scrocca
Chimènne Sondij
Anouk Veldmans
Bonifiya Visuvasam
Roos Vixseboxse
Anne Wierenga
Bella Zijlstra
————-

(voorlopige) Indeling D meisjes seizoen 2015-2016
Onderstaande betreft voorlopige indelingen, wijzigingen zijn altijd nog mogelijk. In de eerste weken van het seizoen zal uit deze groep een team worden gevormd dat in een 11 tegen 11 competitie is ingedeeld en een team dat in een 7 tegen 7 competitie is ingedeeld.

D meisjes:
Jade van Beek
Roos van den Berg
Wies van Doggenaar
Kim Glorie
Teuntje Göbel
Puck Groendijk
Daantje Groentjes
Sam van den Heuvel van Varik
Dewi Hinten
Mandy de Jong
Titia Koppe
Romee Kroes
Laura Krol
Sam Lute
Kyra Maloney
Pleun Nederpel
Parisa Rezai
Marente van Veenen
Merle Vermorken
Maud Vixseboxse
Malika Wassenaar
Bloys Muys
————-

(voorlopige) Indeling E meisjes seizoen 2015-2016
Onderstaande betreft voorlopige indelingen, wijzigingen zijn altijd nog mogelijk. 

E meisjes:
Julia Bakker
Dali Hofma
Fleur Ithurbure
Julia Jongbloed
Rosa Kool
Devika Koper
Silke de Maar
Darani Said
Puck Starreveld
————-

 

 

Uitgelicht bericht

Beste leden, sponsors, ouders en ex-leden,

De landelijk van kracht geworden maatregelen om de verspreiding van het coronavirus geven nog geen mogelijkheid om de veiling door te laten gaan. Binnenkort komen wij weer bij elkaar om een nieuwe datum te bespreken. Deze zullen wij dan zo spoedig mogelijk communiceren.

Met sportieve groet,

Het Bestuur

——————–

Klik op de link om de kavels van dit jaar alvast te bekijken zodat je op de hoogte bent en tijdens de veiling avond een bod kan uitbrengen.

Kavels 2020

 

Beste sportvrienden,

Vrijdagavond 27 maart 15 mei vindt de jaarlijkse clubveiling plaats. Vanaf 20.00 uur trappen de veilingmeesters af om fantastische kavels te veilen.

Heb je zin in een spetterende avond en bied je mee om de opbrengst voor onze vereniging zo hoog mogelijk te maken?

Iedereen is van harte welkom, dus zet de datum in je agenda. We houden je via onze website…

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Kolping Boys JO12-3 - Vitesse 22 JO12-2
6 Jun
0:00
Vitesse 22 JO11-2 - Castricum FC JO11-2
6 Jun
0:00
Vitesse 22 JO11-1 - Fortuna Wormerveer sv JO11-2
6 Jun
0:00
Bloemendaal JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
6 Jun
0:00