Nieuwsbericht

Aanstaande vrijdagavond 6 februari is de aftrap van de Vitesse’22 Voetbalquiz 2015.

Dit keer niet alleen voetbalvragen, maar worden er ook muziekvragen en algemene sportvragen gesteld.

Hoe werkt het?

  • Elke komende maand houden we weer een quiz. Vorig jaar bestond de quiz alleen uit voetbalvragen. Dit jaar starten we met vragen over muziek, sport in het algemeen, maar natuurlijk ook voetbalvragen.
  • De avond is toegankelijk voor iedereen die een team samenstelt. Dit kan gevormd worden uit de spelers van een zelfde Vitesse senioren, dames of jeugdelftal, maar mag ook een mix zijn met andere liefhebbers.
  • Elke editie kent een maandwinnaar
  • De winnaar van de avond wint een juk gerstenat en een juk de eerste thuiswedstrijd die het team in de maand daarop speelt.
  • Behaalde punten worden opgeteld in een totaalklassement. Aan het einde van het voetbalseizoen gaat het winnende team er vandoor met de Vitesse’22 (voetbal)quiz wisselbokaal
  • De quiz bestaat uit beeld-, geluid- en theorievragen. Deze vragen zijn afgestemd op een breed publiek, je hoeft dus de Voetbal International niet uit je hoofd te leren!

Dus enthousiasmeer je teamgenoten en laat zien dat jullie de meeste voetbalkennis in huis hebben!

Waar              : kantine de Treffer op sportpark de Puikman

Wanneer       : vrijdag 6 februari 2015

Aanvang       :  ca. 21:15 – na de training van de lagere senioren (“eerst inspanning, daarna ontspanning”)

Wie                 : iedereen die met een quizteam wil deelnemen (dus alle voetballers, dames, supporters, maar ook commissieleden of een combinatie hiervan) is van harte uitgenodigd.

Aanmelding : vooraf niet nodig. We hopen op zoveel mogelijk deelnemers

Uitgelicht bericht

Overzicht Puikman

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 JO9-1 - SVA JO9-1
7 Jun
18:30
Toernooi Geel-Wit - Vitesse'22 JO16-1
9 Jun
19:00
Vitesse 22 MO20-1 - HSV MO20-1
10 Jun
11:00
Vitesse 22 MO17-1 - Foresters MO17-1
10 Jun
11:00