Nieuwsbericht

Komend weekend zal Vitesse 1 starten met de nacompetitie.

Inzet is een plek in de 2e klasse.

De teams spelen in twee poules:

  • 2e klasse A / 3e klasse A+B
  • 2e klasse B / 3e klasse C+D

Vanuit beide poules wordt er uiteindelijk een finale gespeeld, waarbij de winnaar van de finale zich zal plaatsen voor de 2e klasse.

Extra plekken

Zoals de meeste van jullie ongetwijfeld weten, zijn er teams die komend seizoen overstappen van de zondag naar de zaterdagcompetitie. Dit is ook het geval bij drie verenigingen die komend seizoen zouden uitkomen in de 2e klasse op zondag. Door deze situatie zullen er drie extra plekken beschikbaar komen, die we uiteraard graag opvullen.

Nieuwe situatie

Er is daarom op het reeds gepubliceerde programma een aanpassing gemaakt. Doordat er drie extra plekken te vergeven zijn, zullen de nacompetitiefinales niet gespeeld hoeven te worden. Op die manier vullen de verliezend finalisten al twee van de drie open plekken op.

Wat betreft de derde plek die extra vrijkomt, is onderstaande opzet gemaakt: Klik op deze link voor het bestand.

Uitgelicht bericht

Update 19-11-2020

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

ALGEMEEN

 

SPORTERS

  • Jeugd onder 18 mag onbeperkt trainen en onderlinge wedstrijden zijn toegestaan
  • Leden van 18 jaar en ouder mogen zeer beperkt trainen:
    • in groepjes van maximaal 4 personen
    • zo veel mogelijk in vaste samenstelling en per groepje herkenbaar
    • op 1,5 meter onderlinge afstand
    • zij regelen en handhaven dit zelf

 

GEBRUIK VAN KLEEDKAMERS

  • Kleedkamers zijn gesloten
  • Toiletgebruik is mogelijk

 

BEZOEKERS, OUDERS/VERZORGERS

  • Publiek bij trainingen of onderlinge wedstrijdjes is niet toegestaan
  • Ouders brengen kinderen tot aan de poort waar leiders de kinderen opvangen
  • De kantine is tot nader order gesloten

 

Wij wensen iedereen ondanks de beperkingen toch sportplezier en een goede gezondheid!

Het NOC/NSF…

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 JO9 - Vitesse 22 JO10
30 Jan
9:30
Vitesse 22 mini's - Vitesse 22 mini's
30 Jan
9:30
Vitesse 22 JO8 - Vitesse 22 mini's
30 Jan
9:30
Vitesse 22 JO12 toernooi - Vitesse 22 JO11 toernooi
30 Jan
11:00