Nieuwsbericht

Komend weekend zal Vitesse 1 starten met de nacompetitie.

Inzet is een plek in de 2e klasse.

De teams spelen in twee poules:

  • 2e klasse A / 3e klasse A+B
  • 2e klasse B / 3e klasse C+D

Vanuit beide poules wordt er uiteindelijk een finale gespeeld, waarbij de winnaar van de finale zich zal plaatsen voor de 2e klasse.

Extra plekken

Zoals de meeste van jullie ongetwijfeld weten, zijn er teams die komend seizoen overstappen van de zondag naar de zaterdagcompetitie. Dit is ook het geval bij drie verenigingen die komend seizoen zouden uitkomen in de 2e klasse op zondag. Door deze situatie zullen er drie extra plekken beschikbaar komen, die we uiteraard graag opvullen.

Nieuwe situatie

Er is daarom op het reeds gepubliceerde programma een aanpassing gemaakt. Doordat er drie extra plekken te vergeven zijn, zullen de nacompetitiefinales niet gespeeld hoeven te worden. Op die manier vullen de verliezend finalisten al twee van de drie open plekken op.

Wat betreft de derde plek die extra vrijkomt, is onderstaande opzet gemaakt: Klik op deze link voor het bestand.

Uitgelicht bericht

Corona beleid Vitesse’22

29 augustus 2020

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

  • De richtlijnen van NOC*NSF zijn van toepassing – zie https://nocnsf.nl/sportprotocol
  • Volwassenen houden overal 1,5 meter afstand
  • Voor de veldindeling: kijk op https://www.vitesse22.nl/programma/
  • Kleedkamers mogen worden gebruikt en spelers mogen douchen – echter:
    • niet meer dan 8 volwassenen tegelijk in 1 kleedkamer
    • omkleden en douchen vindt plaats in 2 shifts; de leider regelt dit
  • In de kleedkamers komen alleen leiders en begeleiders – géén andere ouders
  • De kantine is open; men mag die alleen gebruiken via zitplaatsen
  • Volg de looproute in de kantine en gebruik de QR code bij de ingang voor het in- en uitchecken in de kantine
  • Hoest of nies je vaak, heb je ernstige hoofdpijn of je koorts? ga dan naar huis
  • Geef elkaar de ruimte!

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 JO19-2 - Schagen United JO19-4
30 Sep
18:30
Vitesse 22 JO8-1 - DEM (RKVV) JO8-2
3 Okt
8:30
Vitesse 22 JO9-5 - ODIN 59 JO9-5
3 Okt
8:30
Vitesse 22 JO9-4 - DEM (RKVV) JO9-4
3 Okt
8:30