Nieuwsbericht

 

De deelnemers van “oud Vitesse” wensen iedereen een prachtig nieuwjaar.

 

Gistermiddag 1 januari 2019 werden op de Puikman de traditionele nieuwjaarswedstrijden gehouden.

Rond half één werden in de kantine onder het genot van een kopje koffie weer vele handen geschud en was het een gezellig samenzijn. De wedstrijden begonnen om half twee en werden op sportieve wijze gespeeld. Na de douche verzamelde iedereen zich in de kantine waar vanaf 3 uur de nieuwjaarsreceptie begon. Voorzitter Hans Kaandorp hield een speech waarin hij nogmaals inging op het thema dat Vitesse’22 dit seizoen hanteert “Goed voor elkaar”, en gezien de drukte en gezelligheid in de kantine heeft de vereniging het inderdaad “Goed met elkaar”.

Uitgelicht bericht

Zoals eerder is aangekondigd wordt het incasseren van de contributie voor onze vereniging vanaf dit seizoen geregeld door ClubCollect. Dit is niet alleen een professionele organisatie speciaal voor sportverenigingen maar ook een vertrouwde partner. Alle leden hebben in november reeds één of meerdere bericht(en) gekregen van ClubCollect. Meestal via het in onze ledenadministratie bekende emailadres, maar zo nodig óók via sms en/of per brief. Inmiddels is van méér dan 80% de contributie ontvangen dan wel is de actie daarvoor in gang gezet. Maar dat houdt óók in dat bijna 20% nog geen initiatief heeft genomen en/of geen betalingskeuze heeft gemaakt!! Dus dit bericht is vooral voor deze groep bedoeld. Wij doen hierbij dan ook een dringend beroep op deze groep om uiterlijk komend weekend het verschuldigde bedrag over te maken dan wel de betaling in gang te zetten.

Mede omdat het seizoen al bijna halverwege is, zal Vitesse begin volgende week…

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 JO14-1 - Zaanlandia JO14-1
27 Maa
19:00
Medemblik FC MO11-1 - Vitesse 22 MO11-3
30 Maa
9:00
Meervogels 31 JO10-2 - Vitesse 22 JO10-2
30 Maa
9:00
Zeevogels JO10-1 - Vitesse 22 JO10-1
30 Maa
9:00