Nieuwsbericht
Luc is 7 jaar en voetbalt al vanaf de mini’s bij Vitesse’22. Hij heeft nog een oudere zus Ivanna (die ook heeft gevoetbalt). Papa voetbalt ook en mama gaat altijd mee naar de training. Bij de wedstrijden gaat opa meestal mee want dan moeten papa en mama werken in de winkel (De Roset).
Luc voetbalt in de F1 en Umud en Milan zijn zijn vriendjes, de coaches zijn Patrick, (vader van Milan) en Tom. Luc voetbalt nu links achter maar eigenlijk voetbalt hij liever rechts voor. Hij is goed in penalty’s nemen en hard schieten. Zijn mooiste doelpunt was vorig seizoen in de F5, toen scoorde hij een penalty in de kruising!
Zijn favoriete club is Ajax maar hij vind het AZ stadion het mooist, zijn favoriete speler is Ericson.
Luc zit op de Augustinus in groep 4. Hij zit in echte voetbalklas want bijna alle jongens uit zijn klas voetballen bij Vitesse’22. Luc heeft 2 juffen, juf Annemiek en juf Joyce, nu is er nog een juf omdat juf Annemiek net een baby heeft gekregen. Op school vindt Luc rekenen en gym het leukste en lezen het minst leuk. Later wil hij prof-voetballer of wielrenner worden en als dat niet lukt gaat hij een winkel beginnen.
Luc heeft al een paar keer bij het eerste gekeken, hij kent Robin (dat is zijn neef) en Lennert en natuurlijk Tom want dat is zijn coach.
Bij Luc thuis hebben ze een papegaai die Pim heet en die graag aan je oor knabbelt, poes Alie hoort ook bij het gezin maar zij is al een paar weken zoek en ze hebben vissen.
Zijn hobby’s zijn (natuurlijk) voetbal en volleybal, zijn favoriete eten is pizza en doperwten vindt hij niet zo lekker. Hij drinkt het liefst cassis en aardbeien milkshakes.
Recente nieuwsberichten
- Hoofdtrainers tekenen bij
- Een fantastische sportieve afsluiting van 2020 voor de JO11 en JO12
- Speciale aanbieding Ab Geldermans Sport
- Jeugd bedankt trainers
- Unieke Vitesse’22 mondkapjes
- Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 2020
- Bob’s Bomen
- Diego Maradona motiveerde Hugo
- Pepernotentraining
- Train in de kerstvakantie als een echte Ajax-speler!
Uitgelicht bericht
Update 19-11-2020
Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:
ALGEMEEN
- De richtlijnen van NOC*NSF zijn van toepassing – zie https://nocnsf.nl/sportprotocol
- Hoest of nies je vaak, heb je ernstige hoofdpijn of koorts? Blijf thuis of ga naar huis
- Volwassenen houden overal 1,5 meter afstand
- Voor de veldindeling: kijk op https://www.vitesse22.nl/programma/
- Geef elkaar de ruimte!
SPORTERS
- Jeugd onder 18 mag onbeperkt trainen en onderlinge wedstrijden zijn toegestaan
- Leden van 18 jaar en ouder mogen zeer beperkt trainen:
- in groepjes van maximaal 4 personen
- zo veel mogelijk in vaste samenstelling en per groepje herkenbaar
- op 1,5 meter onderlinge afstand
- zij regelen en handhaven dit zelf
GEBRUIK VAN KLEEDKAMERS
- Kleedkamers zijn gesloten
- Toiletgebruik is mogelijk
BEZOEKERS, OUDERS/VERZORGERS
- Publiek bij trainingen of onderlinge wedstrijdjes is niet toegestaan
- Ouders brengen kinderen tot aan de poort waar leiders de kinderen opvangen
- De kantine is tot nader order gesloten
Wij wensen iedereen ondanks de beperkingen toch sportplezier en een goede gezondheid!
Het NOC/NSF…