Nieuwsbericht

In de week van maandag 3 augustus zijn de C-, B- en A-jun selecties weer gaan trainen. Zij hebben inmiddels persoonlijk bericht gehad van de trainer.

De overige C- en B- jun. beginnen in de week van 17 augustus evenals alle D jun.

Mochten er trainers zijn van de laatste groepen die eerder willen beginnen dan kan dit op de vermelde trainingstijden en dan krijgen de betreffende spelers daar persoonlijk bericht van.

Ook de E pupillen starten weer in de week van 17 augustus als de schoolvakantie voorbij is, echter de selectie van de E traint eventueel al eerder en de spelers krijgen dan persoonlijk bericht.

De F-junioren beginnen een week later met trainen, vanaf maandag 24 augustus.

Wij wensen jullie weer veel plezier en een mooi en vooral sportief seizoen.

 

Update:

Noot van de beheerder(s)

Inmiddels is het trainingsprogramma op de site ingevoerd en kan iedereen dit op zijn eigen teampagina vinden.
Als je op onderstaande afbeelding klikt heb je alvast een voorbeeld van het trainingsschema van het komende seizoen.

Trainingschema-2015-2016-1

Uitgelicht bericht

Corona beleid Vitesse’22

29 augustus 2020

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

  • De richtlijnen van NOC*NSF zijn van toepassing – zie https://nocnsf.nl/sportprotocol
  • Volwassenen houden overal 1,5 meter afstand
  • Voor de veldindeling: kijk op https://www.vitesse22.nl/programma/
  • Kleedkamers mogen worden gebruikt en spelers mogen douchen – echter:
    • niet meer dan 8 volwassenen tegelijk in 1 kleedkamer
    • omkleden en douchen vindt plaats in 2 shifts; de leider regelt dit
  • In de kleedkamers komen alleen leiders en begeleiders – géén andere ouders
  • De kantine is open; men mag die alleen gebruiken via zitplaatsen
  • Volg de looproute in de kantine en gebruik de QR code bij de ingang voor het in- en uitchecken in de kantine
  • Hoest of nies je vaak, heb je ernstige hoofdpijn of je koorts? ga dan naar huis
  • Geef elkaar de ruimte!

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 JO8-4 - ODIN 59 JO8-5
26 Sep
8:30
Vitesse 22 JO8-2 - FC Uitgeest JO8-3
26 Sep
8:30
ODIN 59 JO8-3 - Vitesse 22 JO8-3
26 Sep
8:30
Vitesse 22 JO9-2 - WSV 1930 JO9-1
26 Sep
8:30