Nieuwsbericht

Zoals vanuit de KNVB bekend is gemaakt ziet de start van het nieuwe seizoen er als volgt uit:

A categorie:
vanaf zaterdag 20 augustus de hele week bekerprogramma met de volgende wedstrijden:

  • za 20-8
    13.00u
    Limmen JO15-1 – Vitesse22 JO15-1 (C1)
  • zo 21-8
    11.00u
    Vitesse22 2 – Velsen 2
  • zo 21-8
    12.00u
    JVC JO19-1 – Vitesse22 JO19-1 (A1)
  • zo 21-8
    14.00u
    Vitesse22 1 – Terrasvogels 1
  • wo 24-8
    18.30u
    Vitesse22 JO15-1 – HSV JO15-1 (C1)
  • wo 24-8
    19.00u
    Vitesse22 JO19-1 – ZAP JO19-1 (A1)
  • wo 24-8
    19.30u
    Vitesse22 1 – DEM 1
  • do 25-8
    19.30u
    Limmen 2 – Vitesse22 2
  • za 27-8
    11.00u
    ADO ’20 JO15-1 – Vitesse22 JO15-1 (C1)
  • za 27-8
    17.00u
    ODIN 59 1 – Vitesse22 1
  • zo 28-8
    11.00u
    DSS 2 – Vitesse22 2
  • zo 28-8
    11.30u
    Vitesse22 JO19-1 – Grashoppers JO19-1 (A1)

In het weekend van 3 en 4 september beginnen vervolgens de competities van de A categorie.

B categorie:
bekerronde in het weekend van 27 en 28 augustus en/of het weekend van 3 en 4 september; competitiestart in het weekend van 10 en 11 september.

Voor iedereen geldt: hou het programma op de website in de gaten!

Nick van der Himst,
Wedstrijdsecretaris;
Hans Groen,
secretaris

Uitgelicht bericht

Update 25 september 2021

Corona beleid Vitesse’22

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

ALGEMEEN

SPORTERS

  • Er zijn geen beperkingen tijdens het sporten zelf
  • Kleedkamers zijn open voor gebruik

KANTINE EN TERRAS

  • Geen beperking voor afhalen van eten en drinken in de kantine en bij terrasgebruik
  • Voor zittend eten en drinken in de kantine is een coronatoegangsbewijs vereist voor personen ouder dan 13 jaar
  • Kantine en terras sluiten uiterlijk om 24.00 uur

VERVOER UITWEDSTRIJDEN

  • wanneer er vanwege sportactiviteiten personen uit meerdere huishoudens in dezelfde auto zitten dragen personen vanaf 13 jaar een mondkapje;

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Hoofddorp s.v. 8 - Vitesse 22 7
24 Okt
11:00
Vitesse 22 5 - WSV 1930 3
24 Okt
11:00
Vitesse 22 4 - Velsen Rkvv 4
24 Okt
11:00
Vitesse 22 2 - Limmen 2
24 Okt
11:00