Nieuwsbericht

De Jeugdcommissie is akkoord gegaan met de voorlopige indelingen voor de meidenteams, zoals deze zijn vastgesteld door de (hoofd)trainers in overleg met Hoofd Jeugdopleidingen Peter Lambert en de coördinator. Wij gaan er met deze indeling van uit dat spelers hier met veel plezier mee akkoord gaan. De (voorlopige) indelingen zijn te vinden op: http://www.vitesse22.nl/downloads/ . Bij de indelingen wordt gebruik gemaakt van de nieuwe (internationale) benaming van de jeugdteams. De jeugdcompetities hebben allemaal nieuwe benamingen gekregen:

  • MA junioren: MO19
  • MB junioren: MO17
  • MC junioren: MO15
  • MD pupillen: MO13
  • ME pupillen: MO11

Vitesse’22 heeft besloten om alle teams in te schrijven in de “oneven” competities, waarin 1e– en 2e-jaars tezamen voetballen.

Wij wensen iedereen een fijne vakantie toe en kijken uit naar het nieuwe voetbalseizoen.

De Jeugdcommissie

 

De indelingen:

MO19 (A-Junioren) De MO19-1 begint met trainen op dinsdag 23 augustus

  • Merel   Groen
  • Jessenia   Jong
  • Kootje   Limmen
  • Caya van Vliet
  • Djoeke   Westerman
  • Mirthe   Zaal
  • Eefje   Hurkmans
  • Seyma   Alper
  • Patrice   Brakenhoff
  • Giada   Brenna
  • Lisa van der Schoor
  • Ines   Trujillo
  • Laura   Baltus
  • Anouk   Poggio

 

MO17 (B-junioren) MO17-1 begint met trainen op dinsdag 23 augustus

  • Merel van der Kolk
  • Nienke Kortekaas
  • Bonifiya Visuvasam
  • Belle Scrocca
  • Bella Zijlstra
  • Noor Groendijk
  • Quinty Oosterbaan
  • Roos Vixseboxse
  • Nomi Nieuwenhuizen
  • Chimènne Sondij
  • Isa Lieuwes
  • Maaike Krom
  • Solia Klijn
  • Anne Wieringa
  • Anouk Veldmans

 

MO15-1 (C-junioren) MO15-1 begint met trainen op maandag 22 augustus

  • Jade van Beek
  • Sam   Lute
  • Wies van Doggenaar
  • Puck   Groendijk
  • Dewi   Hinten
  • Mandy de Jong
  • Parisa   Rezai
  • Titia   Koppe
  • Romée   Kroes
  • Laura   Krol
  • Kyra   Maloney
  • Pleun   Nederpel
  • Marente van Veenen
  • Merle   Vermorken
  • Maud   Vixseboxse

 

M013-1 (D-pupillen) MO13-1 begint met trainen op maandag 22 augustus

  • Julia Bakker
  • Kim Glorie
  • Teuntje Göbel
  • Daantje Groentjes
  • Sam van den Heuvel van Varik
  • Irin Huijser
  • Fleur Ithurbure
  • Kayleigh Kuster
  • Devika Koper
  • Bloys Muys
  • Darani Said
  • Puck Starreveld
  • Dali Hofma
  • Rosa Kool
  • Roos van den Berg
  • Ciska Blauw

 

MO11-1 (E-pupillen) MO11-1 begint met trainen op dinsdag 23 augustus

  • Quely Figelet
  • Julia Jongbloed
  • Anouck Looden
  • Lente van Lodensteijn
  • Silke de Maar
  • Eva van Waveren Hogervorst
  • Anna Waagemans

Uitgelicht bericht

Corona beleid Vitesse’22

29 augustus 2020

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

  • De richtlijnen van NOC*NSF zijn van toepassing – zie https://nocnsf.nl/sportprotocol
  • Volwassenen houden overal 1,5 meter afstand
  • Voor de veldindeling: kijk op https://www.vitesse22.nl/programma/
  • Kleedkamers mogen worden gebruikt en spelers mogen douchen – echter:
    • niet meer dan 8 volwassenen tegelijk in 1 kleedkamer
    • omkleden en douchen vindt plaats in 2 shifts; de leider regelt dit
  • In de kleedkamers komen alleen leiders en begeleiders – géén andere ouders
  • De kantine is open; men mag die alleen gebruiken via zitplaatsen
  • Volg de looproute in de kantine en gebruik de QR code bij de ingang voor het in- en uitchecken in de kantine
  • Hoest of nies je vaak, heb je ernstige hoofdpijn of je koorts? ga dan naar huis
  • Geef elkaar de ruimte!

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Victoria O 7 - Vitesse 22 12
20 Sep
14:30
Koninklijke HFC VR1 - Vitesse 22 VR1
20 Sep
14:45
Vitesse 22 JO8-4 - ODIN 59 JO8-5
26 Sep
8:30
Vitesse 22 JO8-2 - FC Uitgeest JO8-3
26 Sep
8:30