Nieuwsbericht

 

Het afgelopen seizoen hebben we bij de O11, O10 en O9 teams na afloop van de wedstrijd een penalty genomen, wat tevens weer meetelde voor de penaltybokaal. Bij elk team wordt er uiteindelijk 1 bokaal aan de winnaar uitgereikt. Tijdens het Zilveren Hert toernooi zullen de winnaars die penaltybokaal in ontvangst mogen nemen.

De uiteindelijke top 3 bij elk team ziet er als volgt uit:

JO9-6   1e  Ole Snuif, 2e Jens, 3e Jari
JO9-5   1e  Siem de Beer, 2e Olle, 3e Stijn en Moos
JO9-4   1e  Bas Gischler, 2e Dean, 3e Max
JO9-3   1e  Sepp Waagemans, 2e/3e Rijk, Jonas en Sep
JO9-2   1e  Cas Nijssen, 2e Julian, 3e Art
JO9-1   1e  Dilano Sprenkeling, 2e/3e Flip en Hidde

JO10-1   1e  Leon Thomasse, 2e Lucas, 3e Hessel en Stijn

MO11-1  1e Silke de Maar, 2e Lente, 3e Anouck

JO11-4   1e  Dominic Chovet, 2e Douwe, 3e Joost
JO11-3  1Thijs van Egmond, 2e Sebastiaan, 3e Sashja
JO11-2  1Thijs Sprenkeling, 2e Sylvan, 3e Kai
JO11-1  1e  Morris Hermans, 2e Ricardo, 3e Tom

Wij feliciteren de winnaars van harte met hun geweldige prestatie!

 

 

Uitgelicht bericht

Corona beleid Vitesse’22

29 augustus 2020

Vitesse’22 hanteert de volgende corona preventiemaatregelen:

  • De richtlijnen van NOC*NSF zijn van toepassing – zie https://nocnsf.nl/sportprotocol
  • Volwassenen houden overal 1,5 meter afstand
  • Voor de veldindeling: kijk op https://www.vitesse22.nl/programma/
  • Kleedkamers mogen worden gebruikt en spelers mogen douchen – echter:
    • niet meer dan 8 volwassenen tegelijk in 1 kleedkamer
    • omkleden en douchen vindt plaats in 2 shifts; de leider regelt dit
  • In de kleedkamers komen alleen leiders en begeleiders – géén andere ouders
  • De kantine is open; men mag die alleen gebruiken via zitplaatsen
  • Volg de looproute in de kantine en gebruik de QR code bij de ingang voor het in- en uitchecken in de kantine
  • Hoest of nies je vaak, heb je ernstige hoofdpijn of je koorts? ga dan naar huis
  • Geef elkaar de ruimte!

Uitslagen

Er zijn geen uitslagen bekend.

1e in de poule

Er zijn geen teams 1e in de poule.

Programma

Vitesse 22 O23 - Assendelft O23
29 Sep
20:00
Vitesse 22 JO19-2 - Schagen United JO19-4
30 Sep
18:30
Vitesse 22 JO8-1 - DEM (RKVV) JO8-2
3 Okt
8:30
Vitesse 22 JO9-5 - ODIN 59 JO9-5
3 Okt
8:30