Wedstrijdprogramma

Het Vitesse’22 wedstrijdprogramma voor de aankomende 3 weken. Bekijk het volledige wedstrijdprogramma voor jouw team op jullie eigen teampagina.

Zaterdag 15 Mei - thuis

Vitesse 22 mini's - Vitesse 22 mini's
15 Mei
9:00
-
D
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:00 uur
Vitesse 22 MO10-1 - Vitesse 22 MO9-1
15 Mei
9:00
-
B1 + B2
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Ouder/kind gym - Training
15 Mei
9:00
-
Pannaveld
-
-
Marieke Kuilman
Veld is gereserveerd tot 12:45 uur
Vitesse 22 JO8-3 - Vitesse 22 JO8-4
15 Mei
9:00
-
B3
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Vitesse 22 JO9-5 - Vitesse 22 JO8-1
15 Mei
9:00
-
B4
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Vitesse 22 JO10-3 - Vitesse 22 JO9-3
15 Mei
9:00
-
C1
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Vitesse 22 JO10-1 - Vitesse 22 JO10-2
15 Mei
9:00
-
C2
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Vitesse 22 MO11-1 - Vitesse 22 JO10-4
15 Mei
9:00
-
C3 + C4
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Vitesse 22 JO8-2 - Vitesse 22 JO7-1
15 Mei
9:00
-
A1
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Vitesse 22 JO12-3 - Vitesse 22 JO11-2
15 Mei
10:30
-
C1 + C2
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 12:30 uur
Vitesse 22 JO11-3 - Vitesse 22 JO11-4
15 Mei
10:30
-
C3 + C4
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 12:30 uur
Vitesse 22 JO12-1/JO12-2 - Vitesse 22 JO11-1
15 Mei
10:30
-
B
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 12:30 uur
Vitesse 22 JO15-1 - Vitesse 22 JO13-1
15 Mei
12:30
-
C
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 14:30 uur
Vitesse 22 MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
15 Mei
12:30
-
B
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 14:30 uur

Zondag 16 Mei - thuis

HGAD - Training
16 Mei
9:00
-
B
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:00 uur
Vitesse 22 selectie - Vitesse 22 O19
16 Mei
9:30
-
A + C
-
-
-
Velden zijn gereserveerd tot 11:30 uur
Vitesse 22 VR1 - Training
16 Mei
10:00
-
B
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 11:30 uur
Vitesse 22 4 - Vitesse 22 6
16 Mei
11:30
-
C
-
-
F. Lute
Veld is gereserveerd tot 13:30 uur

Zaterdag 22 Mei - thuis

Vitesse 22 mini's - Vitesse 22 mini's
22 Mei
9:00
-
D
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:00 uur
Vitesse 22 MO10-1 - Vitesse 22 MO9-1
22 Mei
9:00
-
B1 + B2
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Ouder/kind gym - Training
22 Mei
9:00
-
Pannaveld
-
-
Marieke Kuilman
Veld is gereserveerd tot 12:45 uur
Vitesse 22 JO9-2 - Vitesse 22 JO8-1
22 Mei
9:00
-
B3
-
-
Leider
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur

Zondag 23 Mei - thuis

HGAD - Training
23 Mei
9:00
-
B
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:00 uur
Vitesse 22 selectie - Vitesse 22 O19
23 Mei
9:30
-
A + C
-
-
-
Velden zijn gereserveerd tot 11:30 uur
Vitesse 22 VR1 - Training
23 Mei
10:00
-
B
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 11:30 uur

Zaterdag 29 Mei - thuis

Vitesse 22 mini's - Vitesse 22 mini's
29 Mei
9:00
-
D
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:00 uur
Vitesse 22 MO10-1 - Vitesse 22 MO9-1
29 Mei
9:00
-
B1 + B2
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Ouder/kind gym - Training
29 Mei
9:00
-
Pannaveld
-
-
Marieke Kuilman
Veld is gereserveerd tot 12:45 uur

Zondag 30 Mei - thuis

HGAD - Training
30 Mei
9:00
-
B
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:00 uur
Vitesse 22 selectie - Vitesse 22 O19
30 Mei
9:30
-
A + C
-
-
-
Velden zijn gereserveerd tot 11:30 uur
Vitesse 22 VR1 - Training
30 Mei
10:00
-
B
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 11:30 uur

Zaterdag 5 Juni - thuis

Vitesse 22 mini's - Vitesse 22 mini's
5 Jun
9:00
-
D
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:00 uur
Vitesse 22 MO10-1 - Vitesse 22 MO9-1
5 Jun
9:00
-
B1 + B2
-
-
-
Veld is gereserveerd tot 10:30 uur
Vitesse 22 meiden - Vitesse 22 meiden
5 Jun
13:00
-
B, C, D
-
-
N.N.B.
Velden zijn gereserveerd tot 17:00 uur