Wedstrijdprogramma

Het Vitesse’22 wedstrijdprogramma voor de aankomende 3 weken. Bekijk het volledige wedstrijdprogramma voor jouw team op jullie eigen teampagina.

Woensdag 17 Oktober - thuis

Vitesse 22 JO10-1 - Castricum FC JO10-1
17 Okt
18:00
1294398617
F1
-
11 - 12
Leider
Beker 1ste ronde knock-out
Vitesse 22 JO14-2 - Kadoelen sv. JO14-1
17 Okt
19:00
1223060708
B
-
1 - 8
N.N.B.

Zaterdag 20 Oktober - thuis

Vitesse 22 JO9-5 - HSV JO9-5
20 Okt
9:30
1557293394
F3
-
2 - 7
Leider
Vitesse 22 JO11-4 - DEM (RKVV) JO11-4
20 Okt
9:30
1283729091
E1
-
3 - 6
Leider
Beker 1ste ronde knock-out
Vitesse 22 JO9-7M - Beemster JO9-3M
20 Okt
9:30
350246703
F4
-
13 - 15
Leider
Beker 1ste ronde knock-out
Vitesse 22 JO8-4 - Velsenoord FC JO8-1
20 Okt
9:30
1995229468
F1
-
4 - 5
Leider
Vitesse 22 JO8-3 - DSS JO8-5
20 Okt
9:30
1622195109
F2
-
1 - 8
Leider
Vitesse 22 JO14-1 - Castricum FC JO14-2
20 Okt
10:00
1491340012
A
-
11 - 12
T. van der Beek
Beker 1ste ronde knock-out
Vitesse 22 JO9-4 - ADO '20 JO9-5
20 Okt
10:00
1370244880
E2
-
1 - 8
Leider
Beker 1ste ronde knock-out

Zaterdag 20 Oktober - uit

ADO '20 JO9-1 - Vitesse 22 JO9-1
20 Okt
9:15
1519150821
-
08:30
-
-
Beker 1ste ronde knock-out
Adelbert st JO9-1 - Vitesse 22 JO9-2
20 Okt
9:30
1466502610
-
08:30
-
-
Beker 1ste ronde knock-out
Foresters (de) JO11-2 - Vitesse 22 JO11-1
20 Okt
10:00
211407251
-
09:00
-
-
Beker 1ste ronde knock-out
SVA JO11-4 - Vitesse 22 JO11-3
20 Okt
10:00
1575910680
-
09:00
-
-
Beker 1ste ronde knock-out
ADO '20 JO13-2 - Vitesse 22 JO13-1
20 Okt
11:00
1332630806
-
10:00
-
-
Beker 1ste ronde knock-out
Marken sv. JO17-1 - Vitesse 22 JO17-2
20 Okt
12:00
1201101813
-
-
-
-
Vertrektijd trainer
DEM (RKVV) JO11-3 - Vitesse 22 JO11-2
20 Okt
12:15
1500038240
-
11:15
-
-
Beker 1ste ronde knock-out
SVW 27 JO16-2 - Vitesse 22 JO16-1
20 Okt
14:45
1266417559
-
-
-
-
Beker 1ste ronde knock-out

Zondag 21 Oktober - thuis

Vitesse 22 10 - GSV 4
21 Okt
11:00
379048008
F
-
2 - 7
G.S.B.
Vitesse 22 VR1 - ST West Frisia/Dindua VR1
21 Okt
11:00
1296404764
A
-
11 - 13
B. van Wijk
Vitesse 22 JO19-1 - SV Spartanen JO19-1
21 Okt
11:00
460318401
B
-
12 - 9
F. Lute
Vitesse 22 5 - Velsen Rkvv 8
21 Okt
11:00
585744953
E
-
1 - 8
G.S.B.
Beker 1ste ronde knock-out

Zondag 21 Oktober - uit

HSV 3 - Vitesse 22 6
21 Okt
10:00
1098641443
-
09:00
-
-
Beker 1ste ronde knock-out
DSOV 2 - Vitesse 22 2
21 Okt
11:00
1470149771
-
-
-
Jong, H.D. de
Vertrektijd trainer
Onze Gezellen 2 - Vitesse 22 3
21 Okt
11:30
663526554
-
-
-
Menig, A.S.
Vertrektijd trainer
KSV 2 - Vitesse 22 4
21 Okt
11:30
1907366040
-
10:30
-
-
Alliance '22 sv. 7 - Vitesse 22 8
21 Okt
12:00
54800676
-
11:00
-
-
Purmerend 1 - Vitesse 22 1
21 Okt
14:00
1976340667
-
-
-
Wit, B.G.P. de
Vertrektijd trainer

Woensdag 24 Oktober - thuis

TC3 training - Vitesse 22
24 Okt
18:15
-
B
-
-
-
TC3 training
Vitesse 22 1 - Fortuna Wormerveer sv 1
24 Okt
20:00
2053957357
B
-
11 - 10
Schepen, J. van
Beker 1ste ronde knock-out

Woensdag 24 Oktober - uit

Purmerend JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
24 Okt
19:30
1502668416
-
-
-
Omrak, E.
Beker 1ste ronde knock-out

Zaterdag 27 Oktober - thuis

Vitesse 22 JO8-3 - IJmuiden vv. JO8-2
27 Okt
9:00
1994720038
F1
-
2 - 7
Leider
Vitesse 22 JO8-2 - Limmen JO8-2
27 Okt
9:00
1665377730
F2
-
1 - 8
Leider
Vitesse 22 JO8-1 - Foresters (de) JO8-1
27 Okt
9:00
1216570503
F3
-
3 - 6
Leider
Vitesse 22 JO11-1 - SVA JO11-2
27 Okt
9:30
1190893498
E1
-
2 - 14
Merle Vermorken
Vitesse 22 JO11-4 - Jong Holland JO11-4
27 Okt
9:30
2058880974
E2
-
13 - 15
Darani Said
Vitesse 22 mini's - Vitesse 22 mini's
27 Okt
9:30
-
A
-
9 - 10
-
Vitesse 22 JO10-1 - Bloemendaal JO10-2
27 Okt
10:15
85720195
F1
-
1 - 8
Leider
Vitesse 22 JO9-8M - Amstelveen JO9-6M
27 Okt
10:15
46349565
F2
-
11 - 12
Leider
Vitesse 22 JO9-3 - BSM sv JO9-1
27 Okt
10:15
1414587402
F3
-
4 - 5
Leider
Vitesse 22 JO12-1 - Fortuna Wormerveer sv JO12-2
27 Okt
11:30
278533714
C
-
2 - 7
Quinty Oosterbaan
Vitesse 22 JO13-1 - Meervogels 31 JO13-1
27 Okt
12:00
1561365138
A
-
11 - 9
R. Brakenhoff
Vitesse 22 MO15-1 - SVA MO15-2
27 Okt
12:00
1746172119
F
-
13 - 15
N.N.B.
Vitesse 22 JO14-1 - ADO '20 JO14-2
27 Okt
12:00
1021975783
B
-
10 - 6
Y. Wishaupt
Vitesse 22 MO17-1 - V.V. Bergen MO17-1
27 Okt
14:30
1795732736
F
-
12 - 14
S. Lute
Vitesse 22 JO13-2 - Limmen JO13-3
27 Okt
14:30
1367132173
E
-
1 - 8
Mees Oosterman

Zaterdag 27 Oktober - uit

SVIJ JO8-2 - Vitesse 22 JO8-4
27 Okt
8:45
2086151161
-
-
-
-
IJmuiden vv. JO10-2 - Vitesse 22 JO10-2
27 Okt
9:00
354145890
-
-
-
-
Alcmaria Victrix JO9-2 - Vitesse 22 JO9-1
27 Okt
9:00
707296586
-
-
-
-
Velsenoord FC JO11-2 - Vitesse 22 JO11-3
27 Okt
9:30
927136251
-
-
-
-
ODIN 59 JO9-4 - Vitesse 22 JO9-2
27 Okt
9:30
1608944511
-
-
-
-
SVA JO9-5 - Vitesse 22 JO9-5
27 Okt
9:45
1095273523
-
-
-
-
Castricum FC JO9-3 - Vitesse 22 JO9-4
27 Okt
10:00
1978878267
-
-
-
-
IJmuiden vv. MO11-2 - Vitesse 22 MO11-1
27 Okt
10:30
1144387463
-
-
-
-
Limmen MO13-2 - Vitesse 22 MO13-1
27 Okt
11:00
112987513
-
-
-
-
Kolping Boys JO14-3 - Vitesse 22 JO14-2
27 Okt
11:30
1853590322
-
-
-
-
Hillegom sv JO16-2 - Vitesse 22 JO16-1
27 Okt
11:30
2018517863
-
-
-
-
Sporting Krommenie JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
27 Okt
11:30
902236263
-
-
-
-
Geel Wit '20 sv. JO16-1 - Vitesse 22 JO16-2
27 Okt
12:00
819659901
-
-
-
-
ODIN 59 JO10-6 - Vitesse 22 JO10-3
27 Okt
12:30
599380654
-
-
-
-
DSS MO19-2 - Vitesse 22 MO19-1
27 Okt
14:45
622066167
-
-
-
-
Limmen JO15-2 - Vitesse 22 JO15-1
27 Okt
14:45
1270004977
-
-
-
-

Zondag 28 Oktober - thuis

Vitesse 22 35+1 - V.V. Bergen 35+1
28 Okt
10:30
1827528279
F
-
1 - 8
H. Poel
Vitesse 22 2 - DSS 2
28 Okt
11:00
114317893
A
-
12 - 9
N.N.B.
Vitesse 22 8 - DIOS sv. 7
28 Okt
11:00
1853501215
C
-
2 - 7
N. Liefting
Vitesse 22 10 - Limmen 7
28 Okt
12:00
1917807322
F
-
4 - 5
N. van der Himst
Vitesse 22 1 - Meervogels 31 1
28 Okt
14:00
604810557
A
-
11 - 10
N.N.B.
Vitesse 22 7 - Waterloo 4
28 Okt
14:00
1835026672
E
-
3 - 6
B. van Wijk
Vitesse 22 9 - HSV 7
28 Okt
14:00
1321283247
C
-
13 - 15
F. Lute

Zondag 28 Oktober - uit

Purmerend JO19-3 - Vitesse 22 JO19-2
28 Okt
10:30
1028335766
-
-
-
-
ADO '20 VR1 - Vitesse 22 VR1
28 Okt
11:00
1593032092
-
-
-
-
Egmondia 2 - Vitesse 22 4
28 Okt
11:30
683097579
-
-
-
-
Koedijk 5 - Vitesse 22 5
28 Okt
12:30
26247457
-
-
-
-
Germaan/De Eland asv 4 - Vitesse 22 6
28 Okt
12:30
539323304
-
-
-
-
Westfriezen JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
28 Okt
14:00
1833496395
-
-
-
N.N.B.

Zaterdag 3 November - thuis

Vitesse 22 JO8-4 - Kennemers (de) JO8-1
3 Nov
9:00
1970396157
F1
-
1 - 8
Leider
Vitesse 22 JO9-5 - Sporting Krommenie JO9-6
3 Nov
9:00
1704759215
F2
-
2 - 7
Leider
Vitesse 22 JO9-1 - DEM (RKVV) JO9-2
3 Nov
9:00
2092790413
F3
-
3 - 6
Leider
Vitesse 22 mini's - Vitesse 22 mini's
3 Nov
9:30
-
A
-
9 - 10
-
Vitesse 22 JO11-3 - Purmersteijn JO11-4
3 Nov
9:30
1154313082
E1
-
4 - 5
Gabriel Smekens
Vitesse 22 MO11-1 - HSV MO11-1
3 Nov
9:30
3617938
E2
-
11 - 12
Darani Said
Vitesse 22 JO10-2 - FC Uitgeest JO10-2
3 Nov
10:15
675858482
F1
-
1 - 8
Leider
Vitesse 22 JO10-3 - Limmen JO10-3
3 Nov
10:15
391769757
F2
-
2 - 7
Leider
Vitesse 22 JO9-2 - Rijp (de) JO9-2
3 Nov
10:15
1904321623
F3
-
3 - 6
Leider
Vitesse 22 JO9-4 - Sporting Krommenie JO9-5
3 Nov
10:15
217512640
F4
-
4 - 14
Leider
Vitesse 22 MO19-1 - AFC 34 MO19-1
3 Nov
11:30
251073690
C
-
13 - 15
Y. Wishaupt
Vitesse 22 JO17-1 - ADO '20 JO17-2
3 Nov
12:00
260606386
A
-
10 - 5
N.N.B.
Vitesse 22 MO13-1 - FC Uitgeest MO13-1
3 Nov
12:00
1380622064
F
-
12 - 14
Mees Oosterman
Vitesse 22 JO16-1 - Fortuna Wormerveer sv JO16-1
3 Nov
12:00
1494713366
B
-
11 - 9
S. Lute
Vitesse 22 JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4
3 Nov
14:30
104529532
F
-
1 - 8
R. Brakenhoff
Vitesse 22 JO16-2 - UNO vv JO16-1
3 Nov
14:30
1879212286
E
-
2 - 7
T. van der Beek

Zaterdag 3 November - uit

Onze Gezellen JO8-3 - Vitesse 22 JO8-3
3 Nov
8:30
1066580744
-
-
-
-
de Foresters JO9-3M - Vitesse 22 JO9-6M
3 Nov
8:45
1332660668
-
-
-
-
Jong Holland MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
3 Nov
8:45
464652699
-
-
-
-
Sporting Krommenie JO8-1 - Vitesse 22 JO8-1
3 Nov
9:00
1884076408
-
-
-
-
Tos Actief JO9-6M - Vitesse 22 JO9-7M
3 Nov
9:00
1880115084
-
-
-
-
KSV JO11-4 - Vitesse 22 JO11-4
3 Nov
9:00
1648987571
-
-
-
-
Assendelft JO11-1 - Vitesse 22 JO11-2
3 Nov
9:00
2131469245
-
-
-
-
ADO '20 JO11-2 - Vitesse 22 JO11-1
3 Nov
9:15
767389567
-
-
-
-
SVIJ JO10-1 - Vitesse 22 JO10-1
3 Nov
10:00
957923316
-
-
-
-
IJburg AFC JO9-10M - Vitesse 22 JO9-8M
3 Nov
10:00
109628627
-
-
-
-
EDO hfc JO9-3 - Vitesse 22 JO9-3
3 Nov
10:15
580623625
-
-
-
-
V.V. Bergen JO13-2 - Vitesse 22 JO13-1
3 Nov
10:15
371368094
-
-
-
-
ODIN 59 JO8-3 - Vitesse 22 JO8-2
3 Nov
10:30
1415900388
-
-
-
-
ADO '20 JO13-3 - Vitesse 22 JO13-2
3 Nov
11:00
780512826
-
-
-
-
RCZ JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
3 Nov
12:00
1709845063
-
-
-
-
Sporting Krommenie MO15-1 - Vitesse 22 MO15-1
3 Nov
12:30
1649720905
-
-
-
-
Kolping Boys JO17-3 - Vitesse 22 JO17-2
3 Nov
13:15
1396474291
-
-
-
-
DSS JO14-3 - Vitesse 22 JO14-1
3 Nov
17:00
1047154268
-
-
-
-

Zondag 4 November - thuis

Vitesse 22 JO19-2 - SVA JO19-1
4 Nov
11:00
194126229
F
-
12 - 9
N. Liefting
Vitesse 22 JO19-1 - VVW JO19-1
4 Nov
11:00
706491659
A
-
11 - 10
N.N.B.
Vitesse 22 6 - FC Aalsmeer 4
4 Nov
11:00
79947871
B
-
3 - 6
-
Vitesse 22 4 - Saenden 3
4 Nov
11:00
333388298
E
-
2 - 7
F. Lute
Vitesse 22 5 - Alcmaria Victrix 3
4 Nov
11:00
1249728868
C
-
1 - 8
B. van Wijk

Zondag 4 November - uit

HSV 8 - Vitesse 22 8
4 Nov
10:00
1517902034
-
-
-
-
V.V. Bergen 35+2 - Vitesse 22 35+1
4 Nov
10:00
824943317
-
-
-
-
FC Uitgeest 8 - Vitesse 22 7
4 Nov
10:30
1867526755
-
-
-
-
Zeevogels 5 - Vitesse 22 10
4 Nov
11:00
1594766099
-
-
-
-
V.V. Bergen 2 - Vitesse 22 3
4 Nov
11:30
278843394
-
-
-
N.N.B.
DIOS sv. 2 - Vitesse 22 2
4 Nov
12:00
1675970922
-
-
-
N.N.B.
FC Uitgeest 10 - Vitesse 22 9
4 Nov
13:00
1103826484
-
-
-
-
V.V. Bergen 1 - Vitesse 22 1
4 Nov
14:00
1061625680
-
-
-
N.N.B.

Dinsdag 6 November - thuis

Vitesse 22 O23 - CVV Blauw Wit O23
6 Nov
20:00
-
B
-
11 - 8
N.N.B.
Univé jong senioren competitie