Uitslagen

Zondag 15 Oktober

Vitesse 22 2 - Spirit 30 (SC) 2
2 - 3
Vitesse 22 3 - FC Uitgeest 3
4 - 2
Vitesse 22 5 - Meervogels 31 3
2 - 4
Vitesse 22 VR1 - Overbos sv. VR3
1 - 1
Vitesse 22 6 - HYS 6
8 - 1
OFC JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
4 - 3
Vrone 7 - Vitesse 22 9
5 - 3
LSVV VR2 - Vitesse 22 VR2
6 - 0
Vitesse 22 1 - Egmondia 1
4 - 1
Zwanenburg v.v. 5 - Vitesse 22 8
2 - 4
Vitesse 22 7 - Alcmaria Victrix 4
1 - 3
Vitesse 22 10 - ADO '20 11
1 - 8
Kolping Boys 35+1 - Vitesse 22 35+1
5 - 1

Zaterdag 14 Oktober

Alcmaria Victrix JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
1 - 4
Vitesse 22 MO11-1 - RCZ MO11-1
4 - 2
Vitesse 22 JO10-1 - DSS JO10-2
9 - 2
Vitesse 22 JO10-3 - Limmen JO10-2
4 - 1
Vitesse 22 JO10-4 - DIO sv. JO10-1
0 - 17
Blokkers de JO11-2 - Vitesse 22 JO11-1
1 - 3
Westzaan JO10-1 - Vitesse 22 JO10-2
3 - 3
Vitesse 22 MO13-1 - Castricum FC MO13-1
2 - 1
Vitesse 22 JO17-3 - Assendelft JO17-2
3 - 1
Vitesse 22 JO17-1 - Castricum FC JO17-1
2 - 2
Vitesse 22 JO13-1 - Jong Holland JO13-2
2 - 0
Hercules Zaandam sc MO15-2 - Vitesse 22 MO15-1
1 - 3
Limmen JO17-4 - Vitesse 22 JO17-4
0 - 10
Vitesse 22 JO15-1 - DEM (RKVV) JO15-3
9 - 1
Vitesse 22 JO13-2 - Stormvogels ijvv JO13-2
8 - 1
Vitesse 22 JO15-3 - Castricum FC JO15-4
4 - 0
Vitesse 22 JO12-2 - Koedijk JO12-2
0 - 8
Vitesse 22 MO17-1 - Foresters (de) MO17-3
4 - 5
ADO '20 JO17-2 - Vitesse 22 JO17-2
4 - 1

Woensdag 11 Oktober

Vitesse 22 JO8-2 - Geel Wit '20 sv. JO8-2
6 - 10
Vitesse 22 JO17-3 - Sporting Krommenie JO17-3
4 - 2

Zondag 8 Oktober

Velsen Rkvv 4 - Vitesse 22 3
1 - 5
Vitesse 22 35+1 - Adelbert st 35+1
1 - 2
Limmen 5 - Vitesse 22 7
3 - 0
Vitesse 22 4 - FC Uitgeest 4
3 - 7
LSVV 2 - Vitesse 22 2
5 - 3
Vitesse 22 JO19-1 - Wherevogels De JO19-1
7 - 2
VSV VR1 - Vitesse 22 VR1
2 - 5
Vrone 1 - Vitesse 22 1
3 - 3
Vitesse 22 9 - Zeevogels 4
4 - 2
Vitesse 22 JO19-2 - Knollendam JO19-1
4 - 2
Vitesse 22 8 - Velsen Rkvv 11
2 - 2

Zaterdag 7 Oktober

Vitesse 22 JO11-1 - Reiger Boys JO11-4
7 - 3
Overbos sv. JO10-2 - Vitesse 22 JO10-1
2 - 4
WSV 1930 MO11-2 - Vitesse 22 MO11-1
1 - 7
KFC JO11-3 - Vitesse 22 JO11-2
12 - 7
Oosthuizen MO13-1 - Vitesse 22 MO13-1
8 - 0
Koninklijke HFC JO10-9 - Vitesse 22 JO10-4
9 - 0
Foresters (de) JO13-3 - Vitesse 22 JO13-1
2 - 7
Stormvogels ijvv JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
1 - 7
Vitesse 22 MO15-1 - VVC fc MO15-1
1 - 3
Vitesse 22 JO17-4 - Castricum FC JO17-3
4 - 6
Vitesse 22 JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2
0 - 5
Vitesse 22 JO17-2 - Kennemers (de) JO17-1
3 - 1
Kennemers (de) JO17-2 - Vitesse 22 JO17-3
0 - 5
Meervogels 31 MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2
1 - 1
ADO '20 JO15-2 - Vitesse 22 JO15-1
1 - 5
Kennemers (de) JO15-3 - Vitesse 22 JO15-3
1 - 5
Meervogels 31 MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
2 - 4
Meervogels 31 JO10-2 - Vitesse 22 JO10-3
0 - 18
V.V. Bergen JO12-2 - Vitesse 22 JO12-2
7 - 0
Castricum FC JO13-3 - Vitesse 22 JO13-2
1 - 1
Vitesse 22 JO10-2 - AFC 34 JO10-4
12 - 1

Woensdag 4 Oktober

Limmen JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
9 - 1
Vitesse 22 VR2 - Zeevogels VR1
0 - 8

Zondag 1 Oktober

Koedijk 9 - Vitesse 22 7
4 - 7
SVA JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
2 - 1
Egmondia 35+1 - Vitesse 22 35+1
3 - 1
Vitesse 22 2 - HSV 2
2 - 4
Vitesse 22 VR1 - FC Uitgeest VR1
6 - 2
Vitesse 22 6 - Terrasvogels 3
5 - 1
Onze Gezellen 2 - Vitesse 22 4
3 - 2
WBSV VR2 - Vitesse 22 VR2
0 - 3
Vitesse 22 1 - Meervogels 31 1
0 - 1
Vitesse 22 9 - V.V. Bergen 4
8 - 3
Vitesse 22 8 - Bloemendaal 4
4 - 1
Kennemers (de) 7 - Vitesse 22 10
3 - 4
Vitesse 22 5 - Alkmaarsche Boys 3
4 - 1
Koedijk 4 - Vitesse 22 3
3 - 2
Vitesse 22 JO19-2 - FC Uitgeest JO19-4
5 - 1

Zaterdag 30 September

Jong Hercules JO10-1 - Vitesse 22 JO10-4
13 - 0
Castricum FC JO10-3 - Vitesse 22 JO10-3
3 - 8
Reiger Boys JO12-4 - Vitesse 22 JO12-2
1 - 8
Vitesse 22 JO11-2 - Kennemers (de) JO11-2
12 - 2
Vitesse 22 JO10-1 - ODIN 59 JO10-2
2 - 4
Vitesse 22 MO11-1 - ADO '20 MO11-1
4 - 6
Castricum FC JO11-2 - Vitesse 22 JO11-1
0 - 5
Meervogels 31 JO13-1 - Vitesse 22 JO13-1
2 - 7
Koedijk JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
3 - 2
Vitesse 22 MO13-1 - RCZ MO13-1
3 - 12
Vitesse 22 JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1
1 - 5
Vitesse 22 MO15-2 - FC Uitgeest MO15-1
0 - 5
Vitesse 22 JO15-2 - IJmuiden vv. JO15-2
9 - 1
Limmen JO15-4 - Vitesse 22 JO15-3
5 - 4
FC Uitgeest MO15-2 - Vitesse 22 MO15-1
11 - 0
Reiger Boys JO10-4 - Vitesse 22 JO10-2
3 - 6
Vitesse 22 MO17-1 - Blauw Wit (W) MO17-1
9 - 0
Vitesse 22 JO13-2 - Foresters (de) JO13-5
2 - 2
Vitesse 22 JO15-1 - Foresters (de) JO15-2
2 - 1
Vitesse 22 JO17-2 - Onze Gezellen JO17-2
6 - 0

Woensdag 27 September

Vitesse 22 3 - Alcmaria Victrix 2
7 - 2
Vitesse 22 JO8-4 - SVIJ JO8-3
6 - 7

Zondag 24 September

Vitesse 22 35+1 - Sporting S 35+1
3 - 1
Vitesse 22 3 - Assendelft 2
1 - 3
Hillegom sv 8 - Vitesse 22 8
1 - 3
Vitesse 22 4 - VVH/Velserbroek 2
2 - 1
Grasshoppers 2 - Vitesse 22 2
4 - 1
Wherevogels De JO19-3 - Vitesse 22 JO19-2
7 - 6
Flamingo s 64 (de) 3 - Vitesse 22 5
0 - 3
Velsen Rkvv VR4 - Vitesse 22 VR1
1 - 7
Onze Gezellen 4 - Vitesse 22 6
5 - 4
Vitesse 22 10 - ADO '20 9
2 - 3
Vitesse 22 VR2 - Rijp (de) VR2
1 - 6
Vitesse 22 7 - Alkmaarsche Boys 6
5 - 5
Alcmaria Victrix 6 - Vitesse 22 9
6 - 4
ZAP 1 - Vitesse 22 1
3 - 1

Zaterdag 23 September

SVIJ MO13-1 - Vitesse 22 MO13-1
3 - 3
Vitesse 22 JO10-3 - Kolping Boys JO10-7
25 - 0
Vitesse 22 JO11-1 - Jong Holland JO11-2
2 - 3
Vitesse 22 JO10-4 - Sporting Krommenie JO10-5
3 - 4
Vitesse 22 JO10-2 - WSV 1930 JO10-3
12 - 0
HSV JO13-2 - Vitesse 22 JO13-2
2 - 3
Zeevogels MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1
6 - 2
Velsenoord FC JO17-1 - Vitesse 22 JO17-3
2 - 4
V.V. Bergen MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2
6 - 1
Vitesse 22 MO15-1 - Fortuna Wormerveer sv MO15-1
2 - 4
Vitesse 22 JO13-1 - Kolping Boys JO13-3
2 - 2
Vitesse 22 JO15-3 - ODIN 59 JO15-3
0 - 2
Vitesse 22 JO12-1 - Kolping Boys JO12-2
11 - 3
Assendelft JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1
0 - 2
DEM (RKVV) JO17-3 - Vitesse 22 JO17-2
7 - 1
Onze Gezellen JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
2 - 2
DSS MO17-3 - Vitesse 22 MO17-1
1 - 7
DEM (RKVV) JO15-4 - Vitesse 22 JO15-2
2 - 12
Sporting Krommenie JO10-1 - Vitesse 22 JO10-1
4 - 3

Donderdag 21 September

Jong Holland MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1
9 - 1
Vitesse 22 3 - Koedijk 3
3 - 2

Woensdag 20 September

Vitesse 22 JO17-1 - Geel Wit '20 sv. JO17-1
4 - 1
DTS VR1 - Vitesse 22 VR2
1 - 8

Dinsdag 19 September

Vitesse 22 2 - DCG Rksv 2
1 - 1

Zondag 17 September

Alliance '22 sv. JO19-2 - Vitesse 22 JO19-1
2 - 3
Westzaan 3 - Vitesse 22 5
1 - 1
Limmen 7 - Vitesse 22 7
1 - 3
George st 2 - Vitesse 22 6
2 - 2

Zaterdag 16 September

Castricum FC JO10-3 - Vitesse 22 JO10-4
11 - 0
DEM (RKVV) JO9-5 - Vitesse 22 JO9-3
9 - 3
Jong Hercules JO10-1 - Vitesse 22 JO10-3
13 - 0
Kennemers (de) JO13-1 - Vitesse 22 JO13-1
3 - 2
Duinrand S JO17-1 - Vitesse 22 JO17-2
0 - 3

Woensdag 13 September

Vitesse 22 JO9-4M - SVIJ JO9-1M
4 - 13
Vitesse 22 MO15-1 - IJmuiden vv. MO15-1
4 - 2

Uitgelicht bericht

Hierbij nodigt het bestuur alle leden, spelend of niet spelend, ereleden, leden van verdienste, ouders van jeugdleden, trainers, leiders en vrijwilligers van harte uit om aanwezig te zijn op de Algemene Ledenvergadering op maandag 6 november 2017 om 20:00 uur. Deze wordt gehouden in kantine De Treffer op Sportpark de Puikman.

Programma:

20:00           Inloop en tekenen van de presentielijst

20:10            Start ALV

21:30            Napraten

Agenda:

  1. 1. Opening
  2. 2. Ingekomen stukken en mededelingen
  3. 3. Vaststellen notulen van de ALV van 7 november 2016
  4. 4. Jaarverslag bestuur en commissies
  5. 5. Verslag financiële commissie
  6. 6. Verslag kascommissie
  7. 7. Vaststellen begroting seizoen 2017-2018
  8. 8. Benoeming erelid, lid van verdienste en vrijwilliger van het jaar
  9. 9. Rondvraag
  10. 10. Sluiting

Uitslagen

Vitesse 22 2 - Spirit 30 (SC) 2
2 - 3
Vitesse 22 3 - FC Uitgeest 3
4 - 2
Vitesse 22 5 - Meervogels 31 3
2 - 4
Vitesse 22 VR1 - Overbos sv. VR3
1 - 1
Vitesse 22 6 - HYS 6
8 - 1
OFC JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
4 - 3
Vrone 7 - Vitesse 22 9
5 - 3
LSVV VR2 - Vitesse 22 VR2
6 - 0

Programma

Vitesse 22 JO15-3 - ADO '20 JO15-5
17 Okt
19:00
Vitesse 22 JO15-2 - Limmen JO15-2
18 Okt
18:30
Egmondia MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
18 Okt
19:00
Vitesse 22 JO19-2 - Limmen JO19-3
18 Okt
20:00