Uitslagen

Woensdag 6 December

DEM (RKVV) JO10-5 - Vitesse 22 JO10-3
4 - 4

Zondag 3 December

Con Zelo 35+1 - Vitesse 22 35+1
3 - 2
DSOV VR1 - Vitesse 22 VR1
1 - 1
Vitesse 22 4 - Velsen Rkvv 5
0 - 1
Vitesse 22 5 - WSV 1930 4
5 - 1
SVA 5 - Vitesse 22 7
8 - 4
FC Uitgeest 5 - Vitesse 22 6
2 - 2
V.V. Bergen 5 - Vitesse 22 10
5 - 1
DTS 1 - Vitesse 22 1
1 - 4
Koedijk VR1 - Vitesse 22 VR2
3 - 3
Vitesse 22 9 - Kolping Boys 12
5 - 1
Vitesse 22 8 - Velsen Rkvv 10
8 - 3
Limmen 3 - Vitesse 22 3
2 - 2

Woensdag 29 November

Zaandijk JO8-1 - Vitesse 22 JO8-3
3 - 3

Zondag 26 November

Vitesse 22 35+1 - Zeevogels 35+1
6 - 2
Vitesse 22 2 - Foresters (de) 2
2 - 1
Vitesse 22 3 - ADO '20 5
4 - 3
Vitesse 22 4 - Hercules Zaandam sc 2
2 - 2
ADO '20 8 - Vitesse 22 8
4 - 2
AFC 34 JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
1 - 2
FC Uitgeest 10 - Vitesse 22 9
2 - 2
Vitesse 22 6 - Velsen Rkvv 7
6 - 2

Zaterdag 25 November

Vitesse 22 JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-2
2 - 2
Vitesse 22 JO10-2 - RKEDO JO10-1
1 - 4
Vitesse 22 MO11-1 - KFC MO11-1
4 - 6
Vitesse 22 JO10-3 - SVA JO10-3
1 - 5
Vitesse 22 JO10-4 - Bloemendaal JO10-6
2 - 3
Vitesse 22 JO10-1 - Castricum FC JO10-1
4 - 3
Duinrand S MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2
3 - 0
FC Uitgeest JO17-2 - Vitesse 22 JO17-2
6 - 3
ODIN 59 JO15-2 - Vitesse 22 JO15-1
0 - 3
Vitesse 22 JO17-1 - KFC JO17-3
12 - 1
Vitesse 22 MO15-1 - Velsen Rkvv MO15-1
3 - 3
Vitesse 22 JO13-1 - Sporting Krommenie JO13-2
2 - 0
Vitesse 22 JO15-3 - Sporting Krommenie JO15-5
4 - 1
Stormvogels ijvv JO15-1 - Vitesse 22 JO15-2
1 - 0
Vitesse 22 JO17-3 - Velsenoord FC JO17-1
2 - 4
DSS JO11-6M - Vitesse 22 JO11-2
6 - 0
Vitesse 22 MO13-1 - IJmuiden vv. MO13-1
1 - 1
Vitesse 22 JO17-4 - WSV 1930 JO17-5
3 - 2
Vitesse 22 JO13-2 - SVA JO13-5
14 - 1
Vitesse 22 JO12-2 - ST Schagen/SRC JO12-2
2 - 1

Woensdag 22 November

VIOS-W JO11-2 - Vitesse 22 JO11-2
14 - 1
DEM (RKVV) MO15-1 - Vitesse 22 MO15-1
2 - 1

Zondag 19 November

WBSV 35+1 - Vitesse 22 35+1
0 - 5
Vrone 4 - Vitesse 22 7
5 - 2
WSV 1930 2 - Vitesse 22 2
2 - 4
Terrasvogels 2 - Vitesse 22 4
2 - 2
Limmen VR2 - Vitesse 22 VR2
4 - 0
Vitesse 22 5 - Alcmaria Victrix 3
4 - 1
Kennemers (de) 3 - Vitesse 22 3
3 - 8
Vitesse 22 JO19-1 - Purmerend JO19-2
1 - 3
VVH/Velserbroek 3 - Vitesse 22 6
0 - 4
Hillegom sv VR2 - Vitesse 22 VR1
2 - 3
Hollandia T 1 - Vitesse 22 1
3 - 3
Vitesse 22 10 - HSV 8
2 - 11
Vitesse 22 9 - Koedijk 12
2 - 4
Vitesse 22 JO19-2 - Rijp (de) JO19-2
16 - 0

Zaterdag 18 November

Vitesse 22 JO10-2 - Adelbert st JO10-1
1 - 1
Haarlem-Kennemerland f.c. JO10-3 - Vitesse 22 JO10-4
8 - 1
Limmen JO10-1 - Vitesse 22 JO10-1
4 - 5
FC Uitgeest MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1
4 - 0
Vitesse 22 JO11-2 - Velsenoord FC JO11-1
1 - 5
Vitesse 22 JO10-3 - EDO hfc JO10-2
2 - 9
Vitesse 22 JO15-2 - ADO '20 JO15-3
2 - 7
Vitesse 22 MO15-2 - HSV MO15-2
2 - 1
Vitesse 22 JO13-1 - FC Uitgeest JO13-2
3 - 0
Wherevogels De MO13-1 - Vitesse 22 MO13-1
1 - 1
Koedijk JO17-5 - Vitesse 22 JO17-4
5 - 0
SVA JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
2 - 4
Vitesse 22 JO17-2 - VSV JO17-2
5 - 2
Vitesse 22 JO15-3 - WSV 1930 JO15-5
7 - 2
Vitesse 22 JO12-2 - Jong Hercules JO12-1
1 - 5
Vitesse 22 MO17-1 - Limmen MO17-2
10 - 0
Vitesse 22 JO15-1 - FC Uitgeest JO15-2
4 - 0
DEM (RKVV) JO17-6 - Vitesse 22 JO17-3
3 - 1
WSV 1930 JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
3 - 2

Zondag 12 November

SDZ JO19-4 - Vitesse 22 JO19-2
3 - 4
HSV 3 - Vitesse 22 5
3 - 5
Vitesse 22 35+1 - GSV 35+1
8 - 2
Vitesse 22 2 - Kolping Boys 2
0 - 1
Vitesse 22 3 - Swift 4
1 - 3
Vitesse 22 4 - DEM (RKVV) 3
1 - 3
Vitesse 22 VR1 - SVA VR1
5 - 0
Alkmaarsche Boys 7 - Vitesse 22 9
3 - 2
Vitesse 22 7 - Meervogels 31 4
1 - 1
Vitesse 22 JO19-1 - Purmersteijn JO19-1
4 - 6
Vitesse 22 6 - VSV 3
5 - 1

Zaterdag 11 November

Vitesse 22 JO11-1 - Rijp (de) JO11-1
5 - 3
Vitesse 22 JO10-1 - Meer De sv. JO10-1
7 - 0
Vitesse 22 JO10-2 - WSV 1930 JO10-2
3 - 2
Vitesse 22 JO10-3 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO10-2
5 - 8
VVH/Velserbroek JO11-1 - Vitesse 22 JO11-2
8 - 1
Vitesse 22 MO15-1 - ADO '20 MO15-1
0 - 7
DSS JO10-7 - Vitesse 22 JO10-4
6 - 2
Vitesse 22 JO12-1 - LSVV JO12-1
3 - 3
Vitesse 22 MO15-2 - Purmerland MO15-1
1 - 0
Vitesse 22 JO17-3 - FC Uitgeest JO17-5
15 - 0
Castricum FC MO17-2 - Vitesse 22 MO17-1
1 - 4
ADO '20 JO15-7 - Vitesse 22 JO15-3
0 - 6
SVA JO15-2 - Vitesse 22 JO15-1
1 - 4
FC Uitgeest JO15-3 - Vitesse 22 JO15-2
4 - 1
Castricum FC JO17-2 - Vitesse 22 JO17-2
2 - 6
Vitesse 22 MO13-1 - SDZ MO13-2
5 - 1
Vitesse 22 JO13-2 - Wijk aan Zee JO13-1
1 - 4
Vitesse 22 JO17-4 - DEM (RKVV) JO17-7
1 - 7
Vitesse 22 JO17-1 - ODIN 59 JO17-1
4 - 1

Dinsdag 7 November

Vitesse 22 MO15-2 - Limmen MO15-1
1 - 1

Zondag 5 November

Vitesse 22 2 - Hollandia T 2
3 - 1
Vitesse 22 3 - Alliance '22 sv. 2
4 - 0
Sporting Krommenie 3 - Vitesse 22 9
11 - 1
VSV 4 - Vitesse 22 8
1 - 11
Kleine Sluis 35+1 - Vitesse 22 35+1
3 - 7
Limmen JO19-4 - Vitesse 22 JO19-2
2 - 0
Vitesse 22 VR1 - SVIJ VR1
8 - 0
Vitesse 22 6 - Waterloo 2
4 - 1
Vitesse 22 JO19-1 - OFC JO19-1
3 - 3
Koninklijke HFC 4 - Vitesse 22 4
2 - 3
Vitesse 22 1 - JVC 1
0 - 0
Vitesse 22 7 - Kolping Boys 6
4 - 5
Vitesse 22 VR2 - Always Forward VR2
4 - 3
Foresters (de) 4 - Vitesse 22 5
2 - 2

Zaterdag 4 November

DEM (RKVV) JO10-4 - Vitesse 22 JO10-3
2 - 7
V.V. Bergen JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
4 - 2
Vitesse 22 MO11-1 - Jong Holland MO11-3
5 - 2
Vitesse 22 JO11-2 - Castricum FC JO11-3
8 - 4
Vitesse 22 JO10-1 - FC Uitgeest JO10-1
8 - 4
Vitesse 22 JO10-4 - VVH/Velserbroek JO10-1
3 - 7
Meervogels 31 JO10-1 - Vitesse 22 JO10-2
3 - 5
Schoten vv. JO15-1 - Vitesse 22 JO15-2
7 - 3
DTS MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2
14 - 0
Vitesse 22 MO13-1 - FC Uitgeest MO13-1
0 - 2
Vitesse 22 JO13-1 - V.V. Bergen JO13-2
6 - 0
Assendelft MO15-1 - Vitesse 22 MO15-1
8 - 1
SVIJ MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
1 - 2
Vitesse 22 JO13-2 - DEM (RKVV) JO13-5
10 - 1
Vitesse 22 JO17-4 - V.V. Bergen JO17-5
1 - 3
Vitesse 22 JO15-3 - FC Uitgeest JO15-6
0 - 2
Vitesse 22 JO12-2 - FC Den Helder JO12-2
3 - 2
IJmuiden vv. JO17-1 - Vitesse 22 JO17-2
1 - 5
HSV JO11-1 - Vitesse 22 JO11-1
6 - 6

Maandag 30 Oktober

Vitesse 22 MO15-2 - Westfriezen MO15-1
1 - 9

Zondag 29 Oktober

VVH/Velserbroek VR1 - Vitesse 22 VR1
1 - 4
HSV VR2 - Vitesse 22 VR2
1 - 3
Sporting Krommenie 2 - Vitesse 22 3
3 - 2
Vitesse 22 4 - SVA 2
4 - 1
Vitesse 22 5 - Zeevogels 3
1 - 9
Vitesse 22 JO19-1 - Rijp (de) JO19-1
1 - 8
Rijp (de) 2 - Vitesse 22 2
6 - 1
WSV 1930 5 - Vitesse 22 7
4 - 1
VIOS-W 1 - Vitesse 22 1
0 - 1
Limmen 7 - Vitesse 22 10
5 - 0
Vitesse 22 9 - GSV 4
8 - 0
Vitesse 22 8 - Wijk aan Zee 3
3 - 3
Vitesse 22 JO19-2 - Sporting Krommenie JO19-1
12 - 1
Velsen Rkvv 6 - Vitesse 22 6
0 - 3

Zaterdag 28 Oktober

Vitesse 22 JO11-1 - BOL JO11-1
2 - 2
Vitesse 22 JO10-2 - SVA JO10-2
1 - 8
Vitesse 22 JO10-3 - ODIN 59 JO10-4
5 - 3
Bloemendaal JO11-5 - Vitesse 22 JO11-2
8 - 0
VVH/Velserbroek JO15-2 - Vitesse 22 JO15-3
6 - 0
ADO '20 JO13-3 - Vitesse 22 JO13-2
3 - 7
ADO '20 MO13-1 - Vitesse 22 MO13-1
0 - 0
Kolping Boys JO12-3 - Vitesse 22 JO12-2
3 - 1
SVA MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1
5 - 0
Vitesse 22 JO15-2 - Kennemers (de) JO15-2
4 - 8
Vitesse 22 JO17-2 - Schoten vv. JO17-1
1 - 4
Vitesse 22 MO17-1 - Rijp (de) MO17-1
2 - 3
Meervogels 31 JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1
3 - 2
ADO '20 JO17-6 - Vitesse 22 JO17-3
3 - 4
Fortuna Wormerveer sv JO17-2 - Vitesse 22 JO17-1
2 - 2

Woensdag 25 Oktober

ADO '20 JO10-2 - Vitesse 22 JO10-1
1 - 6
Vitesse 22 JO9-1 - Velsen Rkvv JO9-1
13 - 6
ADO '20 JO11-2 - Vitesse 22 JO11-1
3 - 2
ADO '20 JO8-3 - Vitesse 22 JO8-1
0 - 21

Zondag 22 Oktober

FC Uitgeest 11 - Vitesse 22 10
7 - 2
Vitesse 22 35+1 - V.V. Bergen 35+3
3 - 0
Vitesse 22 4 - SRC 2
4 - 6
Vitesse 22 5 - VSV 3
3 - 0
Vitesse 22 VR1 - VSV VR1
6 - 2
Vitesse 22 6 - ZAP 3
6 - 1
DSS 2 - Vitesse 22 3
3 - 2
Vitesse 22 1 - Kleine Sluis 1
1 - 3
Vitesse 22 8 - Sporting Krommenie 5
3 - 1
Vitesse 22 JO19-2 - Alliance '22 sv. JO19-4
10 - 0
Vitesse 22 VR2 - Zaandijk VR2
1 - 4

Zaterdag 21 Oktober

Hillegom sv JO10-5 - Vitesse 22 JO10-3
3 - 9
KSV JO9-2 - Vitesse 22 JO9-1
1 - 18
Alcmaria Victrix JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1
1 - 3
ADO '20 JO13-4 - Vitesse 22 JO13-2
2 - 5
Vitesse 22 MO11-1 - Jong Holland MO11-2
3 - 1
Vitesse 22 JO10-4 - Schoten vv. JO10-1
4 - 7
Vitesse 22 JO11-1 - Limmen JO11-1
10 - 3
Vitesse 22 JO10-1 - Limmen JO10-1
6 - 4
Vitesse 22 JO9-2 - AFC 34 JO9-2
5 - 6
Vitesse 22 JO8-1 - ODIN 59 JO8-5
9 - 4
Vitesse 22 JO8-3 - Meervogels 31 JO8-1
2 - 4
Vitesse 22 JO15-2 - Foresters (de) JO15-3
5 - 2
Vitesse 22 JO12-1 - Hoofddorp s.v. JO12-2
4 - 2
Vitesse 22 JO17-4 - Koedijk JO17-5
8 - 0
Vitesse 22 JO17-2 - Zandvoort s.v. JO17-1
0 - 9
Vitesse 22 MO17-1 - Onze Gezellen MO17-2
5 - 0

Woensdag 18 Oktober

Vitesse 22 JO15-2 - Limmen JO15-2
0 - 15
Egmondia MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
4 - 2
Vitesse 22 JO19-2 - Limmen JO19-3
2 - 8

Dinsdag 17 Oktober

Vitesse 22 JO15-3 - ADO '20 JO15-5
2 - 5

Zondag 15 Oktober

Vitesse 22 2 - Spirit 30 (SC) 2
2 - 3
Vitesse 22 3 - FC Uitgeest 3
4 - 2
Vitesse 22 5 - Meervogels 31 3
2 - 4
Vitesse 22 VR1 - Overbos sv. VR3
1 - 1
Vitesse 22 6 - HYS 6
8 - 1
OFC JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
4 - 3
Vrone 7 - Vitesse 22 9
5 - 3
LSVV VR2 - Vitesse 22 VR2
6 - 0
Vitesse 22 1 - Egmondia 1
4 - 1
Zwanenburg v.v. 5 - Vitesse 22 8
2 - 4
Vitesse 22 7 - Alcmaria Victrix 4
1 - 3
Vitesse 22 10 - ADO '20 11
1 - 8
Kolping Boys 35+1 - Vitesse 22 35+1
5 - 1

Zaterdag 14 Oktober

Alcmaria Victrix JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
1 - 4
Vitesse 22 MO11-1 - RCZ MO11-1
4 - 2
Vitesse 22 JO10-1 - DSS JO10-2
9 - 2
Vitesse 22 JO10-3 - Limmen JO10-2
4 - 1
Vitesse 22 JO10-4 - DIO sv. JO10-1
0 - 17
Blokkers de JO11-2 - Vitesse 22 JO11-1
1 - 3
Westzaan JO10-1 - Vitesse 22 JO10-2
3 - 3
Vitesse 22 MO13-1 - Castricum FC MO13-1
2 - 1
Vitesse 22 JO17-3 - Assendelft JO17-2
3 - 1
Vitesse 22 JO17-1 - Castricum FC JO17-1
2 - 2
Vitesse 22 JO13-1 - Jong Holland JO13-2
2 - 0
Hercules Zaandam sc MO15-2 - Vitesse 22 MO15-1
1 - 3
Limmen JO17-4 - Vitesse 22 JO17-4
0 - 10
Vitesse 22 JO15-1 - DEM (RKVV) JO15-3
9 - 1
Vitesse 22 JO13-2 - Stormvogels ijvv JO13-2
8 - 1
Vitesse 22 JO15-3 - Castricum FC JO15-4
4 - 0
Vitesse 22 JO12-2 - Koedijk JO12-2
0 - 8
Vitesse 22 MO17-1 - Foresters (de) MO17-3
4 - 5
ADO '20 JO17-2 - Vitesse 22 JO17-2
4 - 1

Woensdag 11 Oktober

Vitesse 22 JO8-2 - Geel Wit '20 sv. JO8-2
6 - 10
Vitesse 22 JO17-3 - Sporting Krommenie JO17-3
4 - 2

Zondag 8 Oktober

Velsen Rkvv 4 - Vitesse 22 3
1 - 5
Vitesse 22 35+1 - Adelbert st 35+1
1 - 2
Limmen 5 - Vitesse 22 7
3 - 0
Vitesse 22 4 - FC Uitgeest 4
3 - 7
LSVV 2 - Vitesse 22 2
5 - 3
Vitesse 22 JO19-1 - Wherevogels De JO19-1
7 - 2
VSV VR1 - Vitesse 22 VR1
2 - 5
Vrone 1 - Vitesse 22 1
3 - 3
Vitesse 22 9 - Zeevogels 4
4 - 2
Vitesse 22 JO19-2 - Knollendam JO19-1
4 - 2
Vitesse 22 8 - Velsen Rkvv 11
2 - 2

Zaterdag 7 Oktober

Vitesse 22 JO11-1 - Reiger Boys JO11-4
7 - 3
Overbos sv. JO10-2 - Vitesse 22 JO10-1
2 - 4
WSV 1930 MO11-2 - Vitesse 22 MO11-1
1 - 7
KFC JO11-3 - Vitesse 22 JO11-2
12 - 7
Oosthuizen MO13-1 - Vitesse 22 MO13-1
8 - 0
Koninklijke HFC JO10-9 - Vitesse 22 JO10-4
9 - 0
Foresters (de) JO13-3 - Vitesse 22 JO13-1
2 - 7
Stormvogels ijvv JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
1 - 7
Vitesse 22 MO15-1 - VVC fc MO15-1
1 - 3
Vitesse 22 JO17-4 - Castricum FC JO17-3
4 - 6
Vitesse 22 JO12-1 - Volendam (rkav) JO12-2
0 - 5
Vitesse 22 JO17-2 - Kennemers (de) JO17-1
3 - 1
Kennemers (de) JO17-2 - Vitesse 22 JO17-3
0 - 5
Meervogels 31 MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2
1 - 1
ADO '20 JO15-2 - Vitesse 22 JO15-1
1 - 5
Kennemers (de) JO15-3 - Vitesse 22 JO15-3
1 - 5
Meervogels 31 MO17-1 - Vitesse 22 MO17-1
2 - 4
Meervogels 31 JO10-2 - Vitesse 22 JO10-3
0 - 18
V.V. Bergen JO12-2 - Vitesse 22 JO12-2
7 - 0
Castricum FC JO13-3 - Vitesse 22 JO13-2
1 - 1
Vitesse 22 JO10-2 - AFC 34 JO10-4
12 - 1

Woensdag 4 Oktober

Limmen JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
9 - 1
Vitesse 22 VR2 - Zeevogels VR1
0 - 8

Zondag 1 Oktober

Koedijk 9 - Vitesse 22 7
4 - 7
SVA JO19-1 - Vitesse 22 JO19-1
2 - 1
Egmondia 35+1 - Vitesse 22 35+1
3 - 1
Vitesse 22 2 - HSV 2
2 - 4
Vitesse 22 VR1 - FC Uitgeest VR1
6 - 2
Vitesse 22 6 - Terrasvogels 3
5 - 1
Onze Gezellen 2 - Vitesse 22 4
3 - 2
WBSV VR2 - Vitesse 22 VR2
0 - 3
Vitesse 22 1 - Meervogels 31 1
0 - 1
Vitesse 22 9 - V.V. Bergen 4
8 - 3
Vitesse 22 8 - Bloemendaal 4
4 - 1
Kennemers (de) 7 - Vitesse 22 10
3 - 4
Vitesse 22 5 - Alkmaarsche Boys 3
4 - 1
Koedijk 4 - Vitesse 22 3
3 - 2
Vitesse 22 JO19-2 - FC Uitgeest JO19-4
5 - 1

Zaterdag 30 September

Jong Hercules JO10-1 - Vitesse 22 JO10-4
13 - 0
Castricum FC JO10-3 - Vitesse 22 JO10-3
3 - 8
Reiger Boys JO12-4 - Vitesse 22 JO12-2
1 - 8
Vitesse 22 JO11-2 - Kennemers (de) JO11-2
12 - 2
Vitesse 22 JO10-1 - ODIN 59 JO10-2
2 - 4
Vitesse 22 MO11-1 - ADO '20 MO11-1
4 - 6
Castricum FC JO11-2 - Vitesse 22 JO11-1
0 - 5
Meervogels 31 JO13-1 - Vitesse 22 JO13-1
2 - 7
Koedijk JO12-1 - Vitesse 22 JO12-1
3 - 2
Vitesse 22 MO13-1 - RCZ MO13-1
3 - 12
Vitesse 22 JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1
1 - 5
Vitesse 22 MO15-2 - FC Uitgeest MO15-1
0 - 5
Vitesse 22 JO15-2 - IJmuiden vv. JO15-2
9 - 1
Limmen JO15-4 - Vitesse 22 JO15-3
5 - 4
FC Uitgeest MO15-2 - Vitesse 22 MO15-1
11 - 0
Reiger Boys JO10-4 - Vitesse 22 JO10-2
3 - 6
Vitesse 22 MO17-1 - Blauw Wit (W) MO17-1
9 - 0
Vitesse 22 JO13-2 - Foresters (de) JO13-5
2 - 2
Vitesse 22 JO15-1 - Foresters (de) JO15-2
2 - 1
Vitesse 22 JO17-2 - Onze Gezellen JO17-2
6 - 0

Woensdag 27 September

Vitesse 22 3 - Alcmaria Victrix 2
7 - 2
Vitesse 22 JO8-4 - SVIJ JO8-3
6 - 7

Zondag 24 September

Vitesse 22 35+1 - Sporting S 35+1
3 - 1
Vitesse 22 3 - Assendelft 2
1 - 3
Hillegom sv 8 - Vitesse 22 8
1 - 3
Vitesse 22 4 - VVH/Velserbroek 2
2 - 1
Grasshoppers 2 - Vitesse 22 2
4 - 1
Wherevogels De JO19-3 - Vitesse 22 JO19-2
7 - 6
Flamingo s 64 (de) 3 - Vitesse 22 5
0 - 3
Velsen Rkvv VR4 - Vitesse 22 VR1
1 - 7
Onze Gezellen 4 - Vitesse 22 6
5 - 4
Vitesse 22 10 - ADO '20 9
2 - 3
Vitesse 22 VR2 - Rijp (de) VR2
1 - 6
Vitesse 22 7 - Alkmaarsche Boys 6
5 - 5
Alcmaria Victrix 6 - Vitesse 22 9
6 - 4
ZAP 1 - Vitesse 22 1
3 - 1

Zaterdag 23 September

SVIJ MO13-1 - Vitesse 22 MO13-1
3 - 3
Vitesse 22 JO10-3 - Kolping Boys JO10-7
25 - 0
Vitesse 22 JO11-1 - Jong Holland JO11-2
2 - 3
Vitesse 22 JO10-4 - Sporting Krommenie JO10-5
3 - 4
Vitesse 22 JO10-2 - WSV 1930 JO10-3
12 - 0
HSV JO13-2 - Vitesse 22 JO13-2
2 - 3
Zeevogels MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1
6 - 2
Velsenoord FC JO17-1 - Vitesse 22 JO17-3
2 - 4
V.V. Bergen MO15-1 - Vitesse 22 MO15-2
6 - 1
Vitesse 22 MO15-1 - Fortuna Wormerveer sv MO15-1
2 - 4
Vitesse 22 JO13-1 - Kolping Boys JO13-3
2 - 2
Vitesse 22 JO15-3 - ODIN 59 JO15-3
0 - 2
Vitesse 22 JO12-1 - Kolping Boys JO12-2
11 - 3
Assendelft JO15-1 - Vitesse 22 JO15-1
0 - 2
DEM (RKVV) JO17-3 - Vitesse 22 JO17-2
7 - 1
Onze Gezellen JO17-1 - Vitesse 22 JO17-1
2 - 2
DSS MO17-3 - Vitesse 22 MO17-1
1 - 7
DEM (RKVV) JO15-4 - Vitesse 22 JO15-2
2 - 12
Sporting Krommenie JO10-1 - Vitesse 22 JO10-1
4 - 3

Donderdag 21 September

Jong Holland MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1
9 - 1
Vitesse 22 3 - Koedijk 3
3 - 2

Woensdag 20 September

Vitesse 22 JO17-1 - Geel Wit '20 sv. JO17-1
4 - 1
DTS VR1 - Vitesse 22 VR2
1 - 8

Dinsdag 19 September

Vitesse 22 2 - DCG Rksv 2
1 - 1

Zondag 17 September

Alliance '22 sv. JO19-2 - Vitesse 22 JO19-1
2 - 3
Westzaan 3 - Vitesse 22 5
1 - 1
Limmen 7 - Vitesse 22 7
1 - 3
George st 2 - Vitesse 22 6
2 - 2

Zaterdag 16 September

Castricum FC JO10-3 - Vitesse 22 JO10-4
11 - 0
DEM (RKVV) JO9-5 - Vitesse 22 JO9-3
9 - 3
Jong Hercules JO10-1 - Vitesse 22 JO10-3
13 - 0
Kennemers (de) JO13-1 - Vitesse 22 JO13-1
3 - 2
Duinrand S JO17-1 - Vitesse 22 JO17-2
0 - 3

Woensdag 13 September

Vitesse 22 JO9-4M - SVIJ JO9-1M
4 - 13
Vitesse 22 MO15-1 - IJmuiden vv. MO15-1
4 - 2

Uitgelicht bericht

Allen,

Vanaf heden vind je op de pagina Vrijwilligers (Klik op de link of kijk onder de tab “Club/Vrijwilligers” op de website) de terugverdienregeling van de vrijwilligersbijdrage.

Het bestuur.

Uitslagen

DEM (RKVV) JO10-5 - Vitesse 22 JO10-3
4 - 4
Con Zelo 35+1 - Vitesse 22 35+1
3 - 2
DSOV VR1 - Vitesse 22 VR1
1 - 1
Vitesse 22 4 - Velsen Rkvv 5
0 - 1
Vitesse 22 5 - WSV 1930 4
5 - 1
SVA 5 - Vitesse 22 7
8 - 4
FC Uitgeest 5 - Vitesse 22 6
2 - 2
V.V. Bergen 5 - Vitesse 22 10
5 - 1

Programma

Reiger Boys O23 - Vitesse 22 O23
12 Dec
20:00
Vitesse 22 VR1 - Alliance '22 sv. VR2
14 Dec
20:00
ODIN 59 JO10-1 - Vitesse 22 JO10-1
16 Dec
9:00
ODIN 59 JO13-2 - Vitesse 22 JO13-1
16 Dec
9:00