Vitesse ’22 ME1 verslaat Purmersteijn ME1
Vanochtend mochten onze sterren van Vitesse ME1 aantreden tegen Purmersteijn ME1.
Na een lange autorit naar Purmerend bleek bij de warming up dat de meiden er weer flink zin in hadden. Nadat de scheidsrechter het beginsignaal had gefloten, gingen de meiden van Vitesse ME1 volop in de aanval. De keeper van Purmersteijn was echter in topvorm, want zij stopte diverse schoten op haar doel erg knap. Gelukkig werd er door Vitesse ook heel goed verdedigd en daardoor kreeg Purmersteijn geen enkele kans. Uiteindelijk wist Darani voor de rust te scoren, zodat we met een 0 – 1 voorsprong aan de limonade konden beginnen.
Na de rust stond de keeper van Purmersteijn in de spits en was er een andere keeper. Wellicht was dat de reden, dat Vitesse in de tweede helft wel meer tot scoren kwam. De meiden wisten namelijk nog vier keer het doelnet te vinden. En omdat keeper Dali haar doel schoon hield, was de eindstand 0 – 5 voor Vitesse.
Na afloop trakteerde Fleur vanwege haar verjaardag op chips.
Goed gedaan meiden. Jullie trouwe supporters waren (mede dankzij het mooie weer) heel tevreden.
Volgende week wederom een uitwedstrijd. Dit keer gaan we naar Volendam om daar tegen de ME2 te gaan voetballen. We gaan weer voor de punten.
Meer verslagen van Vitesse'22 MO11-1
- Vitesse ME1 wint zespuntenwedstrijd (14 Nov 2015)
- Vitesse ME1 verliest van de koploper (07 Nov 2015)
- Vitesse ME1 wint met grote cijfers van Limmen. (31 Okt 2015)
- Vitesse ME1 verliest nipt van Kolping Boys ME1 (17 Okt 2015)
- Kwiek ME1 maatje te groot voor Vitesse ME1 (10 Okt 2015)
- Vitesse ME1 wint van Volendam in eigen huis. (03 Okt 2015)
- Vitesse ’22 ME1 scoort er op los… (19 Sep 2015)
- 12-09-’15: KSV ME1 – Vitesse ’22 ME1 (12 Sep 2015)